| تجربه لذت شیرین پشتیبانی و کیفیت واقعی

معرفی وب سایت های اتوبار

معرفی وب سایت های اتوبار

معرفی وب سایت های اتوبار :

باسلام در این پست قصد داریم به معرفی وب سایت های اتوبار بپردازیم ، پس با ما همراه باشید

البته قبل از این که بخواهیم به معرفی وب سایت های اتوبار بپردازیم لازم میدانم به معرفی برخی از اصلاحات در رابطه با اتوبار بپردازم :

اتوبار چیست ؟

اتوبار اصطلاحا به شرکتی گفته میشود که کالاها را از نقطه ای به نقطه ای دیگر منتقل میکند ، این جا به جایی ممکن است درون شهری و یا برون شهری باشد

یا به عبارت دیگر به شرکت های باربری اتوبار گفته می شود .

منظور از باربری چیست ؟

جابجایی کالا را از نقطه ای به نقطه دیگر را باربری می گویند . باربری نیز همانند اتوبار ممکن است درون شهری و برون شهری باشد .

برخی از خدمات اتوبار ها :

مهم ترین خدمات اتوبار ها جا به جایی کالا ، بسته بندی کالا ها و… می باشد

معرفی وب سایت های اتوبار :

معرفی وب سایت های اتوبار

معرفی سایت اتوبار آبشناسان– اینجا جای شما خالیست !اگر شما نیز وب سایت اتوبار دارید میتوانید از طریق ” معرفی سایت ” وب سایت خود را به صورت رایگان در پی سی وب معرفی نمایید .

امیدواریم وب سایت های معرفی شده مفید واقع شوند

باتشکر / گروه معرفی سایت پی سی وب


اگر از دنبال کنندگان معرفی سایت ما هستید پیشنهاد میکنیم  از طریق ” آرشیو سایت های معرفی شده ” از سایر سایت های معرفی شده نیز بازدید فرمایید .

اگر هم مایل هستید سایت شما نیز در پی سی وب معرفی شود به صفحه ” معرفی سایت شما در پی سی وب ” مراجعه فرمایید .

گروه طراحی و برنامه نویسی پی سی وب ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سئو و بهنیه سازی


تیم طراحی و برنامه نویسی پی سی وب بزرگترین و قدیمی ترین مجموعه اینترنتی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی سایت و طراحی سایت در کشور ایران ، با بیش از 7 سال سابقه درخشان در عرصه طراحی و برنامه نویسی وب با گستره ای از خدمات گوناگون برای کاربران خود « لذت شیرین پشتیبانی واقعی» راتداعی می کند ، «ضمانت بهترین قیمت» ، «مشتری محوری» ، «پشتیبانی واقعی» سه اصل اولیه ای است که پی سی وب از نخستین روز های تاسیس تا به امروز سعی کرده به آن پایبند باشد. شرکت اینترنتی خدمات وب پی سی وب فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نموده است و تا به امروز به فعالیت خود ادامه میدهد ، پی سی وب درحال حاظر در کلیه عرصه های طراحی سایت ، پشتیبانی سایت (پشتیبانی انواع اسکریپت های سایت ساز (وردپرس ، جوملا ، دروپال)، انجمن ساز (ویبولتین ، زنفورو ، مای بی بی)، فروشگاه ساز (ووکامرس ، مجنتو ، پرستاشاپ)، آپلود سنتر (کلیجا ، میهالیسم) )، خدمات گرافیکی ، سئو و بهینه سازی سایت ، تبلیغات اینترنتی و ... با قدرت فعالیت دارد .