| تجربه لذت شیرین پشتیبانی و کیفیت واقعی

قوانین کارپوش

قوانین کارپوش

قوانین کارپوش :

تمامي مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات کارپوش اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و قوانین درج شده در این صفحه میباشند.

این شرایط ممکن است توسط کارپوش ، بسته به شرایط تغییر ، اضافه و یا حذف در هر زمان و بدون اطلاع قبلی انجام شوند این وظیفه کاربر است که مدام این قانونها را مطالعه بفرمایند.با توجه به اینکه کارپشو اصل تجارت خود را بر مبانی کیفیت و مشتری مداری نهاده ، امیدواریم بتوانیم با همکاری با مشتریان عزیز سرویس های قابل توجهی ارائه دهیم .

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت کارپوش یا پورتال مشتریان خریدار کلیه قوانین کارپوش را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

11- از آنجايي كه تعداد كاربران زياد است امكان تماس شرکت با تك تك افراد بصورت مستقیم وجود ندارد و موارد مورد نیاز مانند ارسال صورتحساب تمدید سرویس ها و تیکت ها و خبرنامه ها از طریق ایمیل، به کاربران ارسال خواهد گردید ، لذا بر كاربران لازم است به طور مرتب ایمیل ثبت شده در سایت ایفاکو در هنگام خرید سرویس و یا كنترل پنل خود در سایت ایفاکو را بصورت مرتب و دوره ای بررسی نمايند تا از آخرين تغييرات قيمت و يا تاريخ پايان سرويس خود مطلع شوند، تا دچار مشکلات احتمالی نشوند.

قوانین و تعهدات مشتریان :

خریدار موظف است که کلیه قوانین کارپوش و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت،کارپوش حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر کارپوش می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

در صورت وجود هرگونه مغایرت در خدمات ارائه شده به خریدار با سفارش اعلام شده ، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به کارپوش اعلام نموده و کارپوش موظف است مراتب را در  اسرع وقت اصلاح کنید در غیر این صورت کارپوش هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباهات پیش آمده ندارد.

کارپوش برای تماس با مشتریان نیازمند است تا تمامی اطلاعات کاربر را اعم از نام و نام خانوادگی ، تلفن ، ایمیل را به طور کامل و دقیق در اختیار داشته باشد و کاربر موظف است تا این اطلاعات را به طور کامل و دقیق وارد نماید و در غیر این صورت کارپوش هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده ندارد.

در صورتی که مشتری اقدام به فحاشی و ناسزا گفتن به هر شکل و نحوی بنماید قرداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد.

پی سی وب می تواند هر زمان قیمت سرویس های خود را افزایش و کاهش داده و از دوره بعد برای مشتری همان میزان فاکتور خواهد شد.

مسائل امنیتی :

کارپوش هیچ گونه مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند و نه محدود به پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.

توهین به کارمندان و مسئولین و خدمات کارپوش :

اقداماتی که کارپوش در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد :

گروه طراحی و برنامه نویسی پی سی وب ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سئو و بهنیه سازی


تیم طراحی و برنامه نویسی پی سی وب بزرگترین و قدیمی ترین مجموعه اینترنتی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی سایت و طراحی سایت در کشور ایران ، با بیش از 7 سال سابقه درخشان در عرصه طراحی و برنامه نویسی وب با گستره ای از خدمات گوناگون برای کاربران خود « لذت شیرین پشتیبانی واقعی» راتداعی می کند ، «ضمانت بهترین قیمت» ، «مشتری محوری» ، «پشتیبانی واقعی» سه اصل اولیه ای است که پی سی وب از نخستین روز های تاسیس تا به امروز سعی کرده به آن پایبند باشد. شرکت اینترنتی خدمات وب پی سی وب فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نموده است و تا به امروز به فعالیت خود ادامه میدهد ، پی سی وب درحال حاظر در کلیه عرصه های طراحی سایت ، پشتیبانی سایت (پشتیبانی انواع اسکریپت های سایت ساز (وردپرس ، جوملا ، دروپال)، انجمن ساز (ویبولتین ، زنفورو ، مای بی بی)، فروشگاه ساز (ووکامرس ، مجنتو ، پرستاشاپ)، آپلود سنتر (کلیجا ، میهالیسم) )، خدمات گرافیکی ، سئو و بهینه سازی سایت ، تبلیغات اینترنتی و ... با قدرت فعالیت دارد .