| در کنار شماییم برای رشد کسب و کار شما

طراحی سایت – طراحی وب سایت

طراحی سایت – طراحی وب سایت

web-p30web

طراحی سایت – طراحی وب سایت :

طراحی سایت اولین مرحله ورود به تجارت آنلاین است، زمانی بود که داشتن وب سایت تنها یک روش مدرن اطلاع رسانی بود اما با وجود ۳۶ میلیون مصرف کننده اینترنت در ایران دیگر داشتن وب سایت امری ضروری و غیر قابل انکار است. این روز ها بیشتر مشتریان یا کارفرمایان کمتر وارد شرکت های ما می شوند و بیشتر از هر روش دیگری با سایت ما ارتباط می گیرند. پس طراحی وب سایت کار آمد بیشتر از دکور شرکت و عوامل محیطی موجب جذب کارفرما می شود.

خدمات طراحی سایت پی سی وب :

برخی از خدمات طراحی سایت پی سی وب :

۱- طراحی سایت استاتیک :

طراحی سایت استاتیک چیست ؟

سایت های استاتیک یا ثابت سایت هایی هستند که در آن ها مطالب ثابت می باشند و در این گونه وب سایت ها کنترل پنلی برای مدیریت سایت وجود ندارد و معمولا  به راحتی امکان تغییرات در وب سایت وجود ندارد و معمولا تغییرات در وب سایت توسط طراح انجام میشود .

در صورتی تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله ” طراحی سایت استاتیک چیست ؟ ” مشاهده بفرمایید .

۲- طراحی سایت دینامیک :

 

طراحی انواع سایت دینامیک با cms اختصاصی :

طراحی انواع سایت : شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی، تبلیغاتی ، مدرسه ، پرتال ، موزیک و فیلم ، تقریحی و سرگرمی و …

طراحی انواع سایت دینامیک با استفاده از cms های آماده :

طراحی انواع سایت : شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی، تبلیغاتی ، مدرسه ، پرتال ، موزیک و فیلم ، تقریحی و سرگرمی و …

توضیحات بیشتر در مورد طراحی سایت با استفاده از اسکریپت های آماده را میتوانید از طریق لینک “طراحی سایت با اسکریپت های آماده” مشاهده بفرمایید

گروه طراحی و برنامه نویسی پی سی وب ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سئو و بهنیه سازی


تیم طراحی و برنامه نویسی پی سی وب بزرگترین و قدیمی ترین مجموعه اینترنتی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی سایت و طراحی سایت در کشور ایران ، با بیش از 7 سال سابقه درخشان در عرصه طراحی و برنامه نویسی وب با گستره ای از خدمات گوناگون برای کاربران خود « لذت شیرین پشتیبانی واقعی» راتداعی می کند ، «ضمانت بهترین قیمت» ، «مشتری محوری» ، «پشتیبانی واقعی» سه اصل اولیه ای است که پی سی وب از نخستین روز های تاسیس تا به امروز سعی کرده به آن پایبند باشد. شرکت اینترنتی خدمات وب پی سی وب فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نموده است و تا به امروز به فعالیت خود ادامه میدهد ، پی سی وب درحال حاظر در کلیه عرصه های طراحی سایت ، پشتیبانی سایت (پشتیبانی انواع اسکریپت های سایت ساز (وردپرس ، جوملا ، دروپال)، انجمن ساز (ویبولتین ، زنفورو ، مای بی بی)، فروشگاه ساز (ووکامرس ، مجنتو ، پرستاشاپ)، آپلود سنتر (کلیجا ، میهالیسم) )، خدمات گرافیکی ، سئو و بهینه سازی سایت ، تبلیغات اینترنتی و ... با قدرت فعالیت دارد .