معرفی سایت بازارچه

باسلام با معرفی سایت دیگیری در خدمتتون هستیم ، در معرفی سایت امروز قصد داریم به معرفی سایت بازارچه بپردازیم ، پس باماهمراه باشید .

معرفی سایت بازارچه :

نام وب سایت : فروشگاه اینترنتی بازارچه

رده : خدمات اینترنتی / فروشگاه اینترنتی

آدرس اینترنتی : bazarche.net

شماره تماس : ۰۲۱۶۶۹۰۲۶۷۷

ایمیل : info@bazarche.net

بازارچه چیست؟

فروشگاه اینترنتی بازارچه که بعد از دو سال بررسی و تلاش همکاران پا به عرصه تجارت الکتریکی گذاشته یک فروشگاه همه فن حریف میباشد. که در این فروشگاه شما میتوانید تمامی کالاهای مورد نیاز خود را پیدا کنید.محصولات به همین علت نام سایت”بازارچه” هست که بازاری کوچک اما دارای تنوع اجناس زیاد را برای شما عزیزان راه اندازی کرده ایم.

در بازارچه ، چه می گذرد ؟

در فروشگاه اینترنتی بازارچه ، بازار را به خانه خود بیاورید ، در بازارچه هر آنچه که بخواهید را میتوانید بیابید : : موبایل و تبلت، محصولات الکترونیکی، مد و پوشاک، لوازم التحریر، لوازم ورزشی،وسایل نقلیه و تجهیزات خودرو و…

همکاری با بازارچه :

با بازارچه در منزل یا محل کار خود به در آمد زایی بپردازید :

بازاریاب بازارچه باشید و در منزل و یا محل کار خود به در آمد زایی بپردازید ، در فروشگاه اینترنتی بازارچه میتوانید بدون سرمایه به در آمد زایی برسید فقط کافیست کمی با بازاریابی آشنا باشید و بفروشید و پورسانت خود را دریافت کنید …

فروشنده هستید ؟

تامین کننده محصولات بازارچه باشید ، بازارچه از فروشندگان بزرگ و کوچک جهت فروش محصولاتشان در بازارچه دعوت به همکاری می نمایند + مزایای فروش در بازارچه نوضیحات بیشتر را میتوایند با مراجعه به بخش “فروش محصولات تامین کنندگان ” کسب نمایید و یا میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما بازاچه با کارشناسان بازارچه به گفتگو بپردازید ….

درباره فروشگاه اینترنتی بازارچه بیشتر بدانید :

محصولاتی که در این فروشگاه موجود هستند دارای کیفیت مرغوب هستند و تمامی آنها پیش از ارسال توسط مدیریت مورد بررسی قرار می گیرند تا از ارسال اجناس بدون کیفیت جلوگیری شود. البته در این فروشگاه بخشی با عنوان استرداد کالا قرار داده شده که در صورتی که هرگونه مشکلی در حین تحویل محصول (اعم از اشتباه در سفارش، دریافت محصول اشتباهی، معیوب بودن کالای خریداری شده و …) به مشتری به وجود آمد در این بخش مورد بررسی قرار گرفته و در صورت اثبات وجود مشکل کالای ارسال شده عودت داده می شود.

تخفیفات ویژه بازارچه :

بازارچه برای کاربران پی سی وب و کاربرانی که از این طریق اقدام به ثبت سفارش نمایند : ۱۰ تا ۱۵ تخفیف ارائه می نماید ، جهت دریافت تخفیف فقط کافیست این پست را نشان دهید ، به همین راحتی !

کد های تخفیف بازارچه :

۱۵ درصد تخفیف ویژه کاربران پی سی وب : کد تخفیف : p30web15

از باراچه دیدن نمایید : فروشگاه اینترنتی بازارچه

همچنین میتوانید جهت ارائه پیشنهادات و نظرات خود در رابطه با بازارچه به انجمن گفتگوی پی سی وب مراجعه فرمایید

گفتگو در باره بازارچه در انجمن پی سی وب

 امیدواریم مفید واقع شده باشد

گروه معرفی سایت پی سی وب


اگر از دنبال کنندگان معرفی سایت ما هستید پیشنهاد میکنیم  از طریق ” آرشیو سایت های معرفی شده ” از سایر سایت های معرفی شده نیز بازدید فرمایید .

اگر هم مایل هستید سایت شما نیز در پی سی وب معرفی شود به صفحه ” معرفی سایت شما در پی سی وب ” مراجعه فرمایید .