چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟

صفحه اصلی اخبار چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟

چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟

تاریخ انتشار : 9 سال پیش : 20 سپتامبر 2015 بازدید : 7086نمایش

چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟

چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟

آیا برای شما هم سئوال پیش آمده که چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟ و یا چرا به طراحی سایت احتیاج دارم ؟ و…

اگر پاسخ شما مثبت است در این مقاله قصد داریم به پاسخ به سئوالات متداول کاربران در طراحی سایت بپردازیم پس با همراه باشید

وب سایت یا سایت چیست؟

پاسخ : وب سایت یا سایت معمولا به مکانی در اینترنت گفته می شود که دارای یک یا تعدادی از صفحات باشد. یا به طور ساده به صفحه یا مجموعه از صفحات در اینترنت که دارای آدرسی مشخص است سایت می گویند

چرا به به طراحی سایت نیاز داریم ؟

پاسخ : از مهم ترین مزایای داشتن وب سایت  می توان به موارد زیر اشاره کرد :

بازدیدکنندگان و مشتریان شما، منحصر به یک منطقه یا شهر نخواهند بود

تبلیغات ارزان ، تاثیرگذار و بدون محدودیت

معرفی خدمات ، محصولات و افزایش قدرت فروش

تعامل شما و مشتریانتان بیشتر و عمیق تر خواهد شد

اطلاع رسانی سریع به مشتریان درباره محصولات، خدمات و اخبار جدید

پاسخ گویی تمام وقت (۲۴ ساعته) به کاربران و مشتریان

حفظ پرستیژ و برتری در نزد مشتریان نسبت به سایر رقبا

و…

آیا برای کسب و کار ما نیز امکان طراحی سایت وجود دارد ؟

پاسخ : بله ، امکان طراحی سایت برای کلیه کسب و کار ها وجود دارد

چرا سایت راه اندازی کنیم ؟

به دلایل زیر شما نیازمند وب سایت هستید :

معرفی محصولات و خدمات

بهترین روش برای معرفی محصولات ، خدمات یک کسب و کار راه اندازی یک وب سایت است، هر کسی که از وب سایت شما بازدید می کند می تواند محصولات شرکت یا کسب و کار شما را مشاهده کند، همچنین می توانید اطلاعات بیشتری درباره محصولاتتان و خدماتتان به بازدید کنندگان ارائه دهید : مشخصات محصولات تان را به صورت کامل قرار دهید ، لیست کامل خدمات و محصولاتتان را قرار دهید ، ویژگی های محصولاتتان را شرح دهید ، محصولی را با محصولات دیگر مقایسه کنید، حتی می توانید رضایت مشتریان از خرید محصولی را برای بازدید کنندگان نمایش دهید ،

ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین

نمایش خدمات و پشتیبانی در یک فروشگاه یا اداره کار چندان راحتی نیست. شما می توانید به راحتی از طریق وب سایت به معرفی خدمات حرفه ایی و چگونگی ارائه آن بپردازید. و یا به صورت آنلاین و ۲۴ محصول خود را پیشتیبانی کنید

معرفی سازمان یا شرکت :

یک وب سایت میتواند ابزار فوق العاده ای برای معرفی یک سازمان یا شرکت باشد ، علاوه بر این راه اندازی یک وب سایت برای معرفی یک شرکت یا سازمان  میتواند زمینه ساز افزایش اعتبار و اعتماد آن مجموعه شود .

معرفی خودتان :

خواه اینکه شما یک حرفه ایی به دنبال کار هستید، و یا یک متخصص در زمینه خودتان، شما می توانید تجربیات کاری و تخصص خود را به تمام دنیا با داشتن تنها یک وب سایت جامع نشان دهید. استفاده از یک آدرس ایمیل مرتبط می توانید تصور حرفه ایی را افزایش دهد. مثلا اگر شما دارای یک وب سایت به نام yourname.ir باشید مطمئنا نامه ایی که از آدرس ایمیل info@yourname.ir ارسال می شود تاثیر بیشتری نسبت به یک نامه از آدرس ایمیل Yahoo یا Gmain خواهد داشت.

انتشار افکار و ایده ها :

در حال حاضر فعالیت های سیاسی در سراسر وب بطور فعال و موثری وجود دارد. یک وب سایت می تواند یک روش قدرتمند برای انتشار افکار و ایده هایتان باشد، و طرفدارانی از افراد همفکر را بوجود می آورد. و یا اینکه شما می توانید بصورت آنلاین مقاله و مطالب (بلاگ ها) بنویسید که این به فعالیت فکری تان کمک زیادی می کند.

انتشار رویدادها :

آیا در کسب و کار خود از سمینارها، همایش ها ، کارگاه های آموزشی و یا نمایشگاه استفاده می کنید؟ آیا می دانستید که یک وب سایت می تواند بهترین وسیله برای اطلاع رسانی باشد. وقتش هست یک وب سایت برای رویدادها ایجاد کنید. می توانید تقویم کاری، برنامه ها، زمان برگذاری ، قیمت ها و خیلی موراد دیگر را از طریق وب سایت به اطلاع بازدیدکنندگان برسانید.

انتشار آموزش :

اگر اطلاعات دارید که ممکن است به دیگران کمک کند یا دیگران ممکن است به آن اطلاعات احتیاج داشته باشند اما آموزش یا منبع آموزشی وجود ندارد، میتوانید از طریق راه اندازی یک سایت آموزشی اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار دهید . آموزش آنلاین می تواند خیلی موثر باشد; اکثر افراد راجب دوره های اینترنتی صحبت می کنند. اگر شما کارگاه آموزشی یا دوره های کامل دارید، می توانید آنرا از طریق اینترنت و بوسیله یک وب سایت ارائه دهید.

فروش محصولات :

شما می توانید به مشتریان پیشنهاد بدهید که بطور آنلاین سفارش بدهند. همچنین مشتریان می توانند دارای پروفایل و تاریخچه خریدشان باشند. در حالت سنتی در یک لحظه هر فرد فقط به یک شخص می تواند کالا بفروشد ولی در وب سایت به حالت یک به چند تغییر می کند.

اتوماسیون و ارائه خدمات آنلاین :

یک گام فراتر بروید، شاید شما بخواهید سیستم آنلاین فروش بلیط، رزرو و یا سیستم ثبت داشته باشید، مناسب ترین روش، ایجاد وب سایت است، چرا که در وقت، هزینه و نیروی انسانی صرفجویی زیادی خواهد شد. آیا اینطور نیست؟!

به اشتراک گذاشتن تصاویر، صدا و فایل های دیگر :

آیا از دیدن تصاویر در سراسر جهان لذت نمی برید. شما می توانید از وب سایت برای به اشتراک گذاشتن رسانه ها، اصوات، و یا فایل پاورپوینت استفاده کنید. وب سایت بهترین ابزار برای تبادل فایل های رسانه ایی می تواند باشد .

پرسش و پاسخ های متداول :

پاسخ به سوالات متداول که بارها تکرار می شود می تواند باعث از بین رفتن پول و نیروی انسانی زیادی شود. توصیه  می شود لیستی از پرسش و پاسخ های متداول را بروی وب سایت تان قرار دهید، این عمل، سوالات تکراری را کاهش، در نتیجه واحد پشتیبانی می تواند سرویس بهتری را به مشتریان ارائه بدهد و واحد فروش وقت خود را صرف فروش کند.

دریافت پیشنهادات و انتقادات از مشتریان :

استفاده از نظر مشتریان و گرفتن نظرسنجی می تواند در پیشبرد اهداف یک شرکت یا موسسه نقش موثری بازی کند. گذاشتن یک جایزه برای شرکت در نظرسنجی، می توانید مشتریان را به این عمل تشویق کنید.

گفتگو و تبادل نظر :

آیا تمایل دارید تا وب سایت ایجاد کنید تا دیگران عقاید و دیدگاه یشان را به اشتراک بگذارند؟ یا دیگران با هم دیگر به گفتگو و تبادل نظر بپردازند ؟ یک وب سایت به همراه یک انجمن می تواند بسیار مفید و موثر باشد.

اطلاع رسانی :

کارمندان و مشتریان شما چگونه از اخبار و اطلاعیه های شرکت (سازمان) مطلع می شوند؟ آیا می دانید که سریع ترین و مناسب ترین روش برای اطلاع رسانی به کارمندان  و یا مشتریان یک شرکت وب سایت است. شما می توانید از طریق وب سایت هماهنگی بیشتری بین کارمندان  و مشتریان تان به وجود آورید.

ارتباط با دیگر کشورها :

شما می توانید اطلاعات شرکت و محصولات تان را به زبان های مختلف بروی وب سایت قرار دهید و تنها به بازار داخلی بسنده نکرده و وسعت شرکت خود را به دیگر کشورها بسط دهید.

اطلاعات مفید :

برای دست یابی به به جواب سوالات پایه بعضی وقت ها باید ساعت ها وقت را سپری کرد حال آنکه می شود از طریق اینترنت و وب سایت در این زمان صرفه جویی کرد. وب سایت یک شرکت (اداره) خودکار است و در حالتی که شما آفلاین هستید می تواند کارهای شما را بطور خودکار انجام دهد.

سایت خانوادگی :

امروزه اکثر خانواده ها در نواحی مختلفی از این کره خاکی زندگی می کنند یک وب سایت می تواند راه خوبی برای حفظ روابط خانوادگی باشد. می توان از یک وب سایت برای انتشار اخبار خانوادگی استفاده کرد.

استخدام پرسنل :

بهترین شیوه برای استخدام پرسنل و جذب نیرو امروزه یک وب سایت است شما می توانید به روشنی آگهی استخدام خود را بروی اینترنت قرار دهید و رزومه افراد را دریافت کنید. و افرادی که نیاز مند هستید را جذب و استخدام کنید

رقابت :

رقابت شما را مجبور می کند که یک وب سایت داشته باشید اگر وب سایت نداشته باشید مشتریان شما به تدریج به سمت رقبای شما که دارای وب سایت هستند سوق داده خواهند شد .

لینک کوتاه مطلب : https://www.p30web.org/?p=2245

موضوع :

دیدگاه کاربران :

  • جهت تبادل نظر و گفتگو درباره چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟ : میتوانید به انجمن پشتیبانی پی سی وب مراجعه نمایید.
  • آدرس انجمن تخصصی پی سی وب : forum.p30web.org
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


گروه طراحی و برنامه نویسی پی سی وب ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سئو و بهنیه سازی