خرید بهترین ردیاب خودرو ، موتورسیکلت و آهنربایی : باسلام و درود خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی وب سایت پی سی وب ، امروزه باتوجه به پیشرفت تکنولوژی ، تکنولوژی هایی همچون ردیاب یا به انگلیسی GPS به نوعی در خیلی از جاها به آسان تر شدن کارهای ما کمک بسیار زیادی کرده است ، مثلا قصد دارید به یک مکان خاص بروید با کمک GPS میتوانید به راحتی آن مکان را پیدا کنید .

خرید بهترین ردیاب خودرو ، موتورسیکلت و آهنربایی

اما جی پی اس GPS تنها کاربردش این نیست که یک مکان خاصی رو باهاش پیدا کنید . میتوانید خیلی کارهای دیگر هم با این تکنولوژی انجام دهید ، یکی از کارهای خیلی جالبی که امروزه با آن انجام میدهند ردیابی یک وسیله مثل ماشین ، موتور و… می باشد .

اگر مایل هستید در این خصوص بیشتر بدانید پیشنهاد میکنم در بخش بعدی همراه من باشید .

خرید بهترین ردیاب خودرو ، موتورسیکلت و آهنربایی :

در بخش قبلی این پست اشاره داشتیم به این موضوع که با تکنولوژی GPS کارهای مختلفی رو میشه انجام داد ، یا ساده تر GPS کاربرد های مختلفی رو دارد ، یکی از کاربرد های جذاب آن ردیابی یک وسیله (مثل : موتور ، ماشین ، دوچرخه و…) ، یا ردیابی یک جسم مثل (چمدان ، یک حیوان ، یک فرد و…) می باشد .

اگر به تکنولوژی جی پی اس به خوبی آشنا نیستید باید به شما بگوییم که دستگاه هایی که مجهز به این تکنولوژی هستند در واقع تمام داده ها را از طریق 24 ماهواره  می گیرند و همین باعث می شود که شما بتوانید به راحتی موقعیت دقیق مکانی خودرو، چمدان، حیوانات خود و حتی افراد را مشاهده کنید. اما برای اینکه بتوانید یک دستگاه ردیاب خودرو خوب روی ماشین خود نصب کنید کافیست با ما تماس بگیرید.

مطمئنا تا الان قابلیت های دیگر GPS شما رو شگفت زده کرده است .

اما صببر کنید ، در ادامه قصد داریم فواید و مزایای نصب این دستگاه را به شما بگوییم و مطمئنا مسائلی که در ادامه خواهیم گفت باعث شگفتی بیشتر شما خواهد شد ، پس در ادامه این موضوع همچنان همراه ما باشید .

فواید نصب ردیاب روی ماشین ، موتور و افراد :

به واقع انواع دستگاه ردیاب در بازار جهانی وجود دارد و با توجه به نوع آن امکانات ویژه ای به شما می دهد

مثلا با ردیاب شخصی می توانید هم موقعیت دقیق مکانی افراد را مشاهده کنید و هم قابلیت ایجاد تماس با آنها را دارید و در صورت نیاز به کمک افرادی که ردیاب را به همراه دارند به راحتی می توانند با زدن دکمه اضطراری موقعیت مکانی خود را از طریق نقشه جی پی اس بفرستند و حتی با شما صحبت کنند.

اما ویژگی های دستگاه های ردیاب برای ماشین آلات و موتو را به صورت کامل می توان شامل موارد زیر دانست :

 • موقعیت یابی دقیق خودرو؛ موتور سیکلت
 • اطلاع از میزان سرعت ماشین
 • ردیابی و موقعیت یابی لحظه ای
 • مشاهده مسیر پیموده شده ماشین و موتورسیکلت
 • اطلاع از میزان مصرف سوخت
 • اطلاع از زمان تعویض لاستیک، فیلتر هوا و روغن ماشین
 • گزارشات کامل و جامع ردیاب
 • دریافت آلارم هنگام خارج شدن ماشین و موتور از ناحیه تعیین شده
 • ردیابی هوشمند خودرو و کاملا خودکار و نامحسوس
 • برنامه ریزی دقیق هنگام نصب ردیاب
 • و…

خوب حالا باتمامی توضیحات فوق در خصوص (خرید بهترین ردیاب خودرو ، موتورسیکلت و آهنربایی) حتما اینجا برایتان یک سئوالی پیش میاد که ما الان دوست داریم که خودرو یا موتور سیکلت مون رو به دستگاه GPS مجهز کنیم ، اما نمیدانیم بهترین ها چی هستند و یا از کجا بخریم ؟!

ما در ادامه به این سئوال شما هم پاسخ خواهیم داد ، پس ادامه موضوع رو از دست ندهید .