معرفی سایت زمان تغییر – معرفی سایت changetime در پی سی وب :

باسلام ، با یک معرفی سایت دیگر در خدمتتون هستیم ، در صدو پنجاه و پنجمین معرفی سایت پی سی وب قصد داریم به معرفی سایت زمان تغییر بپردازیم ، در نگاه اول که نام سایت changetime – یا سایت تغییر زمان را مشاهده میکنید شاید تصور کنید که این یک سایت تغییر تاریخ و ساعت همانند سایت time.ir هست اما ، اشتباه میکنید ، سایت تغییر زمان یک سایت آموزشی در حوزه مدیریت زمان و روانشناسی می باشد ،در ادامه با پی سی وب همراه باشید تا با این وب سایت بیشتر آشنا بشیم :

معرفی سایت زمان تغییر

معرفی سایت زمان تغییر در پی سی وب :

باسلام ، در این بخش از معرفی سایت زمان تغییر قصد داریم به معرفی کلی وب سایت زمان تغییر بپردازیم :

معرفی سایت زمان تغییردرباره سایت زمان تغییر بیشتر بدانید :
نام وب سایت به فارسی :زمان تغییر | تغییر رویکرد | راهکارهای بهبود کسب و کار
نام وب سایت به انگلیسی :changetime
توضیحات وب سایت : زمان تغییر | تغییر رویکرد | راهکارهای بهبود کسب و کار | نوشته ها
رده موضوعی / رده خدماتی :خدمات اینترنتی / آموزش روانشناسی / مدیریت زمان
تاریخ تاسیس - افتتاح وب سایت : سال 2015 میلادی - ( سال 1394 شمسی )
محدودهٔ فعالیت :محدودهٔ جغرافیایی داخل ایران
آدرس سایت :www.changetime.ir
مشاهده وب سایت :جهت مشاهده وب سایت تغییر زمان اینجا کلیک کنید
صاحب امتیاز - والد :هدایت بهادری - مجموعه تغییر زمان
زبان اصلی وب سایت تک زبانه - فارسی
وضعیت کنونی وب سایتفعال
ایمیل - پست الکترونیک وب سایت : info [at] changetime.ir
موقعیت بیشترین بازدید کننده گان :ایران

کمی در مورد change time بیشتر بدانید :

یکی از راههای رسیدن به یک زندگی ایده آل ، موفقیت شغلی و اجتماعی و در نهایت رضایت کامل از خود این است که عادت شروع کردن کارهای مهم و به پایان رساندن آن ها را در خود ایجاد کنیم.برای ایجاد چنین عادتی نیاز به پرورش سه ویژگی در خود هستیم: تصمیم گیری ، انضباط و اراده . اگر خواستار تغییر و تحولی در روند زندگی اتان هستید احتمالا مطالب این وب سایت برای شما مفید باشد چون همه چیز به خودتان بستگی دارد.

زمان تغییر : پیچ جاده انتهای راه نیست مگر اینکه تو نپیچی..

یک موجود زنده وقتی می تواند به حیات خود ادامه دهد که بتواند محیط را چنان تغییر دهد که نیازهایش را ارضا کند و یا خود را با محیط تطبیق دهد به بیان دیگر ما برای اینکه بتوانیم با محیط خود سازگاری کنیم باید بتوانیم خویشتن و آن را تغییر دهیم .

برای انسان دارای ذهن باز یادگیری جریان مداوم زندگی است و از بی تفاوتی در برابر مسائل اجتماعی بیزار است زیرا خود را عضو مسئولی از جامعه می داند و همچنین به این امر واقف است که رفتار سالم و سودمند در جامعه بدون وجود الگوی سالم غیر ممکن است .

اما ما در زمانی زندگی می کنیم که به سرعت همه چیز در حال تغییر است و با روش های قدیمی دیگر نمی توان ارتباط مناسب با محیط برقرار کرد و میزان اثر بخشی روش های قدیمی بسیار کم شده است پس باید تغییر را پذیرفت و متناسب با زمان جلو رفت در واقع انسان موفق و موثر فرزند زمان است.
اگر نیاز به تغییر رویکرد در برخی از جنبه های زندگیتان دارید احتمالا مجموعه ما می تواند به شما کمک کند

شماره تماس ( تلفن ثابت ) :06152636202
شماره تماس ( همراه ) :09398111290
ایمیل - پست الکترونیک : info [at] changetime.ir
مسئول روابط عمومی وب سایت :هدایت بهادری - مجموعه تغییر زمان

امیدواریم از معرفی سایت زمان تغییر در پی سی وب لذت برده باشید ، تا معرفی سایت دیگر برای شما بهترین ها را آرزومندیم. پی سی وب | بزرگترین مرجع معرفی سایت در ایران – فعال ترین پایگاه اینترنتی ثبت سایت و معرفی سایت ها در ایران


تاکنون صدها وب سایت پارسی در پی سی وب معرفی شده است ، جای وب سایت شما خالیست !  ، هم اکنون وب سایت خود را به صورت کاملا رایگان در پی سی وب ، بزرگترین مرجع معرفی سایت معرفی نمایید ” جهت معرفی وب سایت خود در پی سی وب میتوانید به لینک ” درج معرفی سایت ” مراجعه نمایید.

همچنین اگر از دنبال کنندگان معرفی سایت ما هستید پیشنهاد میکنیم  از طریق لینک ” آرشیو سایت های معرفی شده ” از سایر سایت های معرفی شده در پی سی وب  نیز بازدید فرمایید . امیدواریم شاهد معرفی سایت شما در آین آرشیو باشیم …