بروز رسانی ویبولتین دانش فروم – پایان بروز رسانی VBulletin انجمن دانش فروم (انجمن دانش آموزان ایرانی) :

باسلام ، با معرفی یکی دیگر از نمونه کار های پشتیبانی سایت پی سی وب در خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان پی سی وب هستیم ، در این پست (بروز رسانی ویبولتین دانش فروم) قصد داریم شما را با جدید ترین نمونه کار پشتیبانی سایت ویبولتین پی سی وب آشنا کنیم ، پس اگر مایل هستید با نمونه کار های شرکت پشتیبانی سایت پی سی وب بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید :

بروز رسانی ویبولتین دانش فروم

بروز رسانی ویبولتین دانش فروم :

قبل از این که بخواهیم به معرفی این نمونه کار بپردازیم ( بروز رسانی ویبولتین دانش فروم ) شاید بد نباشه ، بپردازیم به معرفی سایت دانش فروم در پی سی وب ، البته به صورت خیلی مختصر و مفید ،  دانش فروم چیست ؟ دانش فروم نام انجمنی هست برای دانش اموزان ایرانی به ادرس : daneshforum.ir ، خوب به همین میزان توضیحات بسنده میکنیم و می پردازیم به خدمات و محصولات ارائه شده به دانش فروم

آدرس سایت : daneshforum.ir – اسکریپت استفاده شده : ویبولتین فارسی

اگر مایل هستید در رابطه اسکریپت : ویبولتین ( به انگلیسی vbulletin ) بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم حتما مقاله ” ویبولتین چیست ؟ ” را در پی سی وب مشاهده و بررسی نمایید .

خدمات و محصولات ارائه شده به دانش فروم :

خدمات ویبولتین : خدمات ویبولتین ارائه شده : بروز رسانی ویبولتین – ( آپگرید ویبولتین ) – عیب یابی و رفع مشکلات ویبولتین

بروز رسانی ویبولتین از نسخه 4 به آخرین نسخه ویبولتین – ورژن 4.2.3 ، باوجود این که پروسه بسیار سختی در اپگرید ویبولتین دانش فروم داشتیم ، اما پروسه بروز رسانی vbulletin با موفقیت انجام شد

واحد انجام دهنده خدمات : واحد ویبولتین – vbulletin پی سی وب

وضعیت پروژه : انجام شد .

در صورتی که مایل هستید از خدمات پشتیبانی سایت ویبولتین پی سی وب استفاده نمایید . پیشنهاد میکنیم ابتدا از طریق بخش ” نمونه کار های پشتیبانی سایت ” برخی از نمونه کار های ما را مشاهده بفرمایید. و سپس میتوانید از طریق لینک ” لیست خدمات ویبولتین ” پی سی وب را مشاهده نمایید . برای ثبت سفارش و توضیحات بیشتر میتوانید از طریق اطلاعات تماس زیر با ما در تماس باشید :

تلفن تماس : ۰۲۱۶۶۸۷۰۲۸۳

ارسال درخواست : بخش کاربری- ارسال تیکت