پایان سئو سایت کانون isi – پایان سئو سایت kanoonisi :

باسلام ، باتوجه به افتتاح بخش نمونه کار های سئو سایت پی سی وب ، از این پس نمونه کار های سئو سایت پی سی وب را در این بخش قرار خواهیم داد . پی سی وب مفتخر است که تاکنون سئو و بهینه سازی سایت بیش از 700 وب سایت را برعهده داشته است . سعی میکنیم تعداادی از نمونه کارهایمان در این بخش قرار دهیم که با خدمات سئو سایت پی سی وب بیشتر آشنا شوید . در ادامه این پست (پایان سئو سایت کانون isi) با این نمونه کار بیشتر اشنا خواهید شد :

پایان سئو سایت کانون isi

پایان سئو سایت کانون isi :

قبل از این که بخواهیم به خدمات سئو سایت ارائه شده به کانون isi بپردازیم ، شاید بهتر باشه ، در رابطه با کانون isi بیشتر بدانید ، مجموعه کانون isi یکی از قوی ترین مجموعه ها در حوزه اکسپت مقاله ، اکسپت مقاله isi ، مقاله isi ، چاپ مقاله Isi و… می باشد ، اگر مایل هستید در رابطه مجموعه کانون isi بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم معرفی سایت کانون آی اس ای را از طریق لینک ” معرفی سایت کانون در پی سی وب ” در پی سی وب مشاهده و بررسی نمایید .

اما در ادامه می پردازیم به موضوع اصلی این پست ” پایان سئو سایت کانون isi ” :

سئو سایت کانون آی اس آی نیز توسط پی سی وب انجام شده است ، کانون isi در ابتدای تماس با پی سی وب در کلمات اصلی سایت در صفحات 8 تا 10 گوگل بود که بعد از مشاوره و گفتگو های انجام شده ، ابتدا سئو داخلی ( On-Page SEO ) وب سایت انجام شد که با انجام این پروسه شاهد رشد چشم گیری در وضعیت سایت بودیم ، به طوری که در کلمات اصلی کانون isi در 5 صفحه اول گوگل قرار گرفت . بعد از مشاهده نتیجه کار ، کانون isi – سئو خارجی ( Off-Page SEO ) وب سایت خود را نیز به پی سی وب واگذار نمود . که در بخش خدمات ارائه شده میتوانید جزئیات بیشتر کار را مشاهده بفرمایید .

خدمات ارائه شده به کانون Isi :

پایان سئو سایت کانون isi – خدمات : در این بخش به خدمات اراه شده به کانون isi خواهیم پرداخت :

آدرس وب سایت  : kanoonisi.ir – نام وب سایت : کانون آی اس آی

خدمات ارائه شده : معرفی سایت – پشتیبانی سایت – پشتیبانی محتوایی – سئو و بهینه سازی

برای اطلاع از خدمات پشتیبانی سایت ارائه شده به کانون Isi پیشنهاد میکنیم پست ” شروع پشتیبانی سایت کانون isi ” را در پی سی وب مشاهده کنید .

خدمات سئو سایت ارائه شده :

 سئو داخلی ( On-Page SEO ) : آنالیز و بررسی وب سایت –  پکیج SW-5 سئو وردپرس – سئو و بهینه سازی قالب و…
سئو خارجی ( Off-Page SEO ) : سئو کلمات کلیدی ، لینک بیلدینگ و…
کلمات کلیدی پروژه : اکسپت مقاله – اکسپت مقاله isi – چاپ مقاله – چاپ مقاله isi – مقاله isi – ترجمه مقاله – ترجمه تضمینی و…
تعداد کلمات کلیدی قرار داد : 30 کلمه اصلی حوزه مقاله (چاپ مقاله ، اکسپت مقاله ، ترجمه مقاله و… )
وضعیت پروژه :  در حال انجام …
وضعیت کلمات کلیدی :
اکسپت مقاله ( سئو اکسپت مقاله ) :  سئو کلمه کلیدی اکسپت مقاله : وضعیت اولیه صفحه 12 گوگل بوده است که بعد از  سئو داخلی ( On-Page SEO ) به صفحه 5 گوگل رسید و پس از سئو خارجی ( Off-Page SEO ) به صفحه اول گوگل لینک 1 رسید .
اکسپت مقاله isi (سئو اکسپت مقاله isi ) : سئو کلمه کلیدی اکسپت مقاله isi – وضعیت اولیه صفحه 13 تا 15 گوگل بود که بعد از سئو داخلی ( On-Page SEO ) به صفحه 5 گوگل رسید و سئو خارجی ( Off-Page SEO ) به صفحه اول گوگل لینک 1
چاپ مقاله (سئو چاپ مقاله) : سئو کلمه کلیدی چاپ مقاله : چاپ مقاله جز کلمات دو بخشی می باشد ، که سئو این گونه کلمات ( کلمات دو بخشی ) معمولا سختمی باشد که باتوجه به دو بخشی بودن و رقابت بالای این کلمه کلیدی میتوان گفت این کلمه جر کلمات کلیدی رقابتی و سخت در سئو می باشد . که سایت کانون isi در ابتدا در این کلمه در صفحات 16 و 17 گوگل بود که پس سئو داخلی ( On-Page SEO ) به صفحات 5 و 6 رسید و بعد از سئو خارجی ( Off-Page SEO ) به صفحه اول گوگل لینک 1 رسید .
چاپ مقاله isi ( سئو چاپ مقاله isi) : سئو کلمه کلیدی چاپ مقاله isi : نیز باوجود این که تعداد کلمات چاپ مقاله isi نسبت به چاپ مقاله بیشتر است اما این کلمه هم رقابت و میزان سختی ان در حد چاپ مقاله است که حدودا جایگاه این کلمه هم در ابتدا در صفحات 16 تا 17 گوگل بود که بعد از سئو پایه به صفحه 5 و 6 رسیده و در حال حاظر این کلمه نیز در صفحه اول گوگل می باشد .
ترجمه تضمینی ( سئو ترجمه تضمینی ) : سئو و بهینه سازی کلمه ترجمه تضمینی که وضعیت این کلمه همانند کلمه اکسپت مقاله بود که در حال حاظر این کلمه نیز در صفحه اول گوگل می باشد .
در کل وضعیت کلیه کلمات کلیدی کانون isi بعد از سئو پایه و سئو خارجی در حال حاظر بین صفحات اول تا سوم می باشد که به زودی جایگاه ان در کلمات اصلی در صفحه اول تثبیت خواهد شد .
وضعیت الکسا کانون isi  : الکسای سایت در ابتدای سایت بالای 30.000.000 جهانی بود و رتبه کشورd نداشت که درحال حاظر دارای رتبه : 1,416,142 جهانی با درصد پشرفت : 5,298,621 و رتبه کشوری 27,955 ایران می باشد .
در صورتی که مایل هستید در رابطه با الکسا بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم ، مقاله ” الکسا چیست ؟ – Alexa چیست ؟ ” را در پی سی وب مشاهده نمایید.
پایان سئو سایت کانون isi
نمودار ورودی گوگل :
در ابتدای شروع کار تقریبا میشه گفت ورودی گوگل سایت 0 بود که بعد از شروع کار تا به امروز با سئوی کلمات کلیدی بیش از روزانه 100 ورودی از گوگل نیز این سایت داشته است که در زیر میتوانید نمودار رشد ورودی گوگل را نیز مشاهده بفرمایید .

پایان سئو سایت کانون isi


امیدواریم از این پست (پایان سئو سایت کانون isi) در پی سی وب لذت کافی را برده باشید ، در صورتی که شما هم مایل هستید سئوی وردپرس خود را یا سئو و بهینه سازی سایت خود را به پی سی وب واگذار کنید میتوانید جهت ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

شماره تماس : 02166870283  – موبایل : 09102008022
ایمیل : info@p30web.org