معرفی سایت خبرآنلاین

صفحه اصلی معرفی سایت اجتماعی معرفی سایت خبرآنلاین

معرفی سایت خبرآنلاین

تاریخ انتشار : 8 سال پیش : 26 ژوئن 2016 بازدید : 5365نمایش

معرفی سایت خبرآنلاین – معرفی سایت خبری ، خبر آنلاین در پی سی وب :

باسلام و درود خدمت کاربران گرامی پی سی وب ، با یک معرفی سایت دیگر در پی سی وب در خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم ، در این معرفی سایت قصد داریم به شما یک وب سایت خبری رو معرفی کنیم، اگر در حوزه خبر فعال باشید ، حتما نام این وب سایت رو برای یکبار هم که شده شنیده اید ، ما در معرفی سایت خبرآنلاین میخواهیم در این وب سایت گشت و گذاری داشته باشیم و بخش های مختلف این وب سایت را با شما بررسی نماییم ، پس در ادامه با پی سی وب همراه باشید :

معرفی سایت خبرآنلاین

معرفی سایت خبرآنلاین در بزرگترین مرجع معرفی سایت ایران :

این بار همان طور که گفتیم رفتیم به سراغ یک وب سایت خبری و قصد داریم تقریبا دهمین معرفی سایت خبری ایران را در پی سی وب داشته باشیم ، به جرات میتوانیم بگوییم که معرفی سایت خبرآنلاین یکی از جذاب ترین معرفی سایت های خبری ایران خواهد بود چرا که ما تمام تلاش مان را میکنیم که بهترین توضیحات درابطه با این وب سایت را به شما ارائه دهیم .

در این بخش نیز همانند روال همیشگی و الگریتم معرفی سایت در پی سی وب به صورت کلی سایت خبر آنلاین رو بررسی خواهیم کرد :

معرفی سایت خبر آنلایندرباره سایت خبری ، خبر آنلاین بیشتر بدانید :
نام وب سایت به فارسی :خبر آنلاین - خبرگزاری تحلیلی ایران ( خبر آنلاین)
نام وب سایت به انگلیسی :khabaronline - News website
نام وب سایت به عربی : الأخبار على الإنترنت
توضیحات وب سایت : خبر آنلاین نام یکی از برترین وب‌گاه های خبری ایران است که کار خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده است .
رده موضوعی / رده خدماتی :سایت خبری / خبر و رسانه / خبرگزاری آنلاین
نوع خدمات : کلیه خدمات اصلی این وب سایت برای کاربران رایگان و بدون هزینه می باشد .
تاریخ تاسیس - افتتاح وب سایت : این وب سایت در سال 1387 شمسی و 2008 میلادی افتتاح شده است .
محدودهٔ فعالیت :محدودهٔ جغرافیایی داخل ایران - تهران
موقعیت سرور میزبان :موقعیت سرور میزبان این سایت ایران می باشد و در ایران میزبانی میشود
آدرس سایت :www.Khabaronline.ir
صاحب امتیاز - والد :علیرضا معزی / مجموعه اینترنتی خبر آنلاین
زبان اصلی وب سایت ۱۹ زبان : مهم ترین زبان ها : فارسی انگلیسی ، عربی و...
وضعیت کنونی وب سایتاین وب سایت در حال حاظر به خوبی در دسترس و قابل استفاده می باشد .
تاریخ ثبت آگهی :یکشنبه 6 تیر 1395 - (1395/04/06)
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 6 تیر 1395 - (1395/04/06)
رتبه سایت از نظر پی سی وب :رتبه این وب سایت از نظر پی سی وب 9 از 10 می باشد .

درباره سایت خبرآنلاین بیشتر بدانید :

خبر آنلاین چیست ؟ : خبر آنلاین نام یکی از برترین وب سایت های خبری ایران است که کار خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده است …

درباره معرفی سایت خبرآنلاین بیشتر بدانید : خبرآنلاین که کار خود را از سال 1387 شروع کرده است تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی – خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.

مجموعه رسانه‌ای خبر آنلاین خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.

این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌ پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

تحریریه خبرآنلاین همچنین با بهره‌مندی از همکاران حرفه‌ای و با سابقه می‌کوشد عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید.

صورت‌ بندی تحریریه خبر آنلاین به شرح زیر است :

معرفی سایت خبرآنلاین / صاحب امتیاز و مدیر مسئول سایت :  آقای علیرضا معزی

سردبیری : آقای محمد مهاجری ، آقای حسن لاسجردی ، خانوم مریم صدرالادبایی

سردبیر تصویری : آقای محمود ظهیرالدینی

دفتر پایش : آقای سید هادی فیاضی

حوزه سایبر و مدیر فنی : آقای کیوان مافی

معرفی سایت خبرآنلاین – تحریریه : سیاست :

اقتصاد : آقای محمدهیراد حاتمی

فرهنگ: آقای محمدرضا رستمی

جامعه : آقای امید کریمی

بین‌الملل: اقای محمدرضا نوروزپور

ورزش: آقای فرهاد عشوندی

دانش : اقای محمد کرباسی

کتاب : آقای محسن حدادی

فناوری اطلاعات : آقای علیرضا خراسانی

معرفی سایت خبرآنلاین / آدرس : تهران – خیابان میرزای شیرازی – کوچه شهید عزیزاللهی – پلاک ۱۵

روزنامه خبر که با فرم و محتوای جدید از فروردین 1388 منتشر شد عملاً برگزیده مطالب 24 ساعت گذشته سایت «خبر آنلاین» و عرضه مکتوب آنها بود و بدین لحاظ حرکتی جدید ارزیابی می شود؛ چرا که تاکنون نسخه‌های الکترونیک روزنامه‌ها، پس از نهایی شدن و بعضاً چاپ و توزیع نسخه کاغذی آنها بهنگام می‌شده‌اند و در ایده‌‌آل‌ترین شکل، همزمان با آنلاین انتشار می‌یافته‌اند، اما در تعامل بین سایت و روزنامه خبر، اتکا به قابلیت‌های منحصر به فرد هر رسانه به مزیت آفرینی منجر می‌شود.

یادآور می‌شود سایت خبرآنلاین و روزنامه خبر زیر مجموعه “گروه رسانه‌ای خبر” است که روزنامه‌های “خبرجنوب”، “خبر ورزشی”، هفته نامه “سیاحت و تجارت” و هفته‌نامه ادبی “نگاه پنجشنبه” را شامل می‌شود. «خبر جنوب» پرتیراژترین روزنامه منطقه‌ای جنوب کشور است که از سال 1358 انتشار یافته است. سایر نشریات این گروه نیز در حوزه خود از نشریات مطرح و بعضا پرسابقه به شمار می‌روند که همگی به همت حسین واحدی‌پور پا گرفته‌اند.

مرامنامه اخلاق حرفه‌ای روزنامه خبر و خبرآنلاین :

معرفی سایت خبرآنلاین / اعضای تحریریه روزنامه «خبر»، اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، مجموعه اصول و معیارهای اخلاقی حرفه‌ای را با توجه به استانداردهای ‌این حرفه، به عنوان اصول اخلاقی خویش تلقی می‌کنند و رعایت آن را به عنوان مبانی مشترک حرفه‌ای وظیفه خود می‌دانند.

این مرامنامه مقررات اداری یا مسائل انضباطی روزنامه نیست، بلکه تنها اصول اخلاقی را تبیین می‌کند که روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» با رعایت آن، استقلال، اعتبار و درستکاری رسانه و مسئولیت‌ها و تحقق وظایف خود را تضمین می‌کنند. علاوه بر این، قانون مطبوعات و سایر قوانین مرتبط با فعالیت‌های رسانه‌ای نصب العین «روزنامه خبر» است.

1.وظیفه آگاهی‌بخشی در راس وظایف حرفه روزنامه‌نگاری قرار گرفته است. انصاف و بی‌غرضی روزنامه‌نگار، خودداری وی از تبلیغ سیاسی و بازرگانی و مقاومت در برابر دیگر کانون‌های فشار، اصل خدشه‌ناپذیر روزنامه‌نگاران فعال در «روزنامه خبر» است.

2.«روزنامه خبر» خود را متعهد می‌داند که با رعایت مفاد مرامنامه اخلاقی کلیه آحاد جامعه را مخاطب خود بداند و همواره در چارچوب قانون اساسی به اصول دینی و معتقدات مذهبی و آداب و سنن گروه‌های مختلف قومی و فرهنگی، احترام بگذارد.

3.روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» در انجام وظایف حرفه‌ای خویش نه تنها در برابر صاحبان و مدیران موسسه بلکه در برابر خوانندگان و منافع و مصالح جامعه مسئولیت دارند.‌ این مسئولیت اجتماعی‌ ایجاب می‌کند اطلاعات کامل و به روز برای عموم با حفظ آزادی اطلاعات به منظور احقاق حق دسترسی به اطلاعات ارائه شود.

4.وظیفه کسانی که وقایع مربوط به هر موضوع را شرح می‌دهند یا تفسیر می‌کنند‌ این است که دانش لازم را درباره آن موضوع به نحوی که گزارش‌دهی و تفسیر به صورت دقیق و منصفانه امکان‌پذیر باشد کسب کنند.

5.رسالت اجتماعی حرفه روزنامه‌نگاری‌ ایجاب می‌کند که روزنامه‌نگار همیشه در خدمت کشف و بیان حقیقت باشد. به موجب ‌این اصل، «روزنامه خبر» خود را متعهد می‌داند تا حد ممکن آنچه را که به راستی روی داده است و در آن شائبه دروغ راه ندارد، منعکس کند.

6.روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» خود را موظف می‌دانند در صورت ارتکاب به اشتباه، هرچه سریع‌تر آن را اصلاح کنند. اگر چه کار روزنامه‌نگاری با سرعت عمل همراه است،‌ این الزام نباید مانع کوشش و جست‌وجو برای پی‌بردن به صحت و سقم اطلاعات شود. همچنین بروز هر اشتباهی را به سرعت اطلاع می‌دهند و آن را در روزنامه تصحیح می‌کنند.

7.خبــرنگاران و نویسندگان «روزنامه خبر» بدون دخالت در ماجرا یا پیش‌فرض‌های خود، خبر و گزارش را تهیه و تنظیم می‌کنند. در عین حال «بی‌طرفی» به معنی بی‌نظر بودن «روزنامه خبر» و نویسندگان آن در قبال رویدادها نیست و روزنامه‌نگاران نظرات خود را در مقالاتی که تفسیر و تحلیلشان از مسائل است، بیان می‌کنند.

8.روزنامه‌نگاران فعال در «روزنامه خبر» در انتشار مصاحبه‌های اختصاصی به حقوق مصاحبه‌شونده خود احترام می‌گذارند و متن تنظیمی مصاحبه را با رعایت حداکثر امانت‌داری منتشر می‌کنند. ضمنا در صورت درخواست مصاحبه‌شونده، ‌متن نهایی را به نظر او می‌رسانند و اصلاحات مورد نظر را اعمال و حتی در صورت انصراف وی از انتشار مصاحبه خودداری می‌کنند.

9.به منظور رعایت حقوق مادی و معنوی خالقان و صاحبان آثار، خبرنگاران و نویسندگان «روزنامه خبر» حاصل کار دیگران را بدون ذکر منبع و در صورت لزوم کسب اجازه، باز انتشار نمی‌کنند. امضای یک روزنامه‌نگار تنها پای مطلبی قرار می‌گیرد که حاصل کار خود اوست.

هرگونه سرقت ادبی، مخدوش ساختن متن‌ها، تصاویر، اسناد و نیز حذف اطلاعات اساسی مربوط به رویدادها نزد روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» مذموم و مطرود است.

10.حریم خصوصی افراد محترم است و نباید بدون اجازه به آن وارد شد. روزنامه‌نگاران و نویسندگان «روزنامه خبر» با توجه خاص به حیثیت شخصی و زندگی خصوصی افراد، از تمامی مواردی که ممکن است با انتشار مطلب یا خبر آن به حیثیت افراد لطمه وارد آورد، اکیدا پرهیز می‌کنند.

11.روزنامه‌نگاران و نویسندگان «روزنامه خبر» ادبیات پالوده و قلم متین را از مهم‌ترین ویژگی‌های خود می‌دانند و از لحن گزنده یا کلمات توهین‌آمیز علیه هیچ شخص یا نهادی، چه در خبر یا گزارش و چه در نظر، استفاده نمی‌کنند.

12.روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» به طور مخفیانه از دوربین، میکروفن و یا دستگاه‌های ضبط صوت استفاده نخواهند کرد، مگر در زمانی که حق قانونی روزنامه‌نگار است، اما آشکارسازی لوازم فوق برای او مخاطره‌آمیز باشد.

13.روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» برای کسب خبر، صریحا خود را روزنامه‌نگار معرفی می‌کنند و هرگز همچون کارآگاه یا جاسوس عمل نمی‌کنند. آنان همچنین از تحت فشار قرار دادن افراد برای کسب خبر پرهیز می‌کنند.

14.روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» ضمن وقوف به آزادی خبر، تفسیر و انتقاد، می‌توانند از افشای منبع اطلاعات به جز صراحتی که قانون مطبوعات دارد (دستور مقام قضایی) خودداری کنند. محرمانه نگاه داشتن هویت منابعی که «روزنامه خبر» نمی‌خواهد شناخته شوند، نافی ‌این اصل نیست که منابع خبری، جز در موارد استثنایی، باید به روشن‌ترین وجه معرفی شوند.

از سوی دیگر ممکن است ناشناس ماندن اظهارکننده یک مطلب برای او فرصتی غیرمنصفانه فراهم آورد تا علیه دیگران سخن بگوید. در این صورت «روزنامه خبر» از انتشار اظهارات علیه دیگران توسط منبعی که نامش فاش نشود، پرهیز می‌کند.

15.اولین و مهم‌ترین دغدغه روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر»، تلاش در جهت ارتقای سطح کیفی وکمی مطالب «روزنامه خبر» است.‌ این بدان معناست که توفیق «روزنامه خبر» در تهیه و انتشار اخبار و گزارش‌های دست اول نتیجه تلا‌ش‌های بی‌وقفه روزنامه‌نگاران آن است.

16.روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» به حق دسترسی به مطالب، اخبار و گزارش‌های جمع‌آوری شده واقفند و پیش از انتشار مطالب تهیه شده مبادرت به فروش، واگذاری و افشای بخشی یا تمام آن مطلب به افراد خارج از نشریه علی‌الخصوص نشریات رقیب، دوستان و وابستگان نزدیک خود نخواهند کرد. آنان با آگاهی کامل از خط‌مشی و سیاست‌های کلی روزنامه، متعهدانه و وفادارانه در جهت پیشبرد ‌این اهداف گام برمی‌دارند.

17.روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» نام و عنوان «روزنامه خبر» را مورد استفاده شخصی قرار نمی‌دهند. آنان کارت‌های خبرنگاری خود را تنها در مواقع کسب خبر و امور مرتبط با حرفه خود یا ورود به سازمان‌های دولتی یا خصوصی به کار می‌گیرند.

18.اظهارنظر نسبت به شخصیت‌های مورد توجه مخاطبان از جمله هنرمندان و ورزشکاران در قالب گفت‌وگو و یا نوشته از سوی روزنامه‌نگاران نباید کیفیت محتوایی روزنامه را تا سرحد نشریات زرد پایین آورد.

19.از آنجا که کسب اخبار دست اول و انتشار آن یکی از ویژگی‌های بارز رسانه‌هاست و ‌این فرآیند منجر به جذب مخاطب بیشتر برای یک رسانه می‌شود، روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر»، تمامی رسانه‌های خبری دیگر اعم از رسانه‌های چاپی، الکترونیکی، تصویری و صوتی را که در جهت تضاد و یا حتی همسو با نشریه خود هستند رقیب حرفه‌ای می‌انگارند و بر ‌این اساس، همکاری و فعالیت با آنان (در هر سطحی) را بدون مشورت و صلاحدید حوزه سردبیری، مغایر با تعهدات اخلاقی و حرفه‌ای می‌دانند.

20.ارائه هرگونه اطلاعات محرمانه داخلی و اداری نشریه مغایر با وجدان و مسئولیت اخلاقی و حرفه‌ای روزنامه‌نگاران در قبال نشریه است.

21.داشتن وبلاگ شخصی حق مسلم هر فرد است. روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» نیز از‌این قاعده مستثنی نیستند. مهم نیست که وبلاگ‌نویسان تا چه میزان تلاش می‌کنند مطالبشان متمایز از مطالب موجود در نشریه باشد؛ بلکه نکته‌ اینجاست که به‌ هر حال مخاطبان، آنها را به عنوان روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» می‌شناسند و دیدگاه‌ها و نظراتشان را مرتبط با خط‌مشی نشریه تلقی می‌کنند.

با علم به‌ این موضوع، روزنامه‌نگاران «روزنامهخبر» هرگونه فعالیت وبلاگی، حضور در شبکه های اجتماعی و یا مصاحبه و سخنرانی بدون در نظر گرفتن صلاحدید نشریه را مغایر با وجدان اخلاقی و حرفه‌ای خود می‌دانند.

22.روزنامه‌نگاران فعال در «روزنامه خبر» از نوشتن در مورد مسائلی که نفع مستقیم مادی برای آنها و وابستگانشان دارند، پرهیز می‌کنند. از اطلاعاتی که به واسطه شغلشان به دست می‌آورند برای کسب منافع مالی و اقتصادی استفاده نمی‌کنند و‌ این اطلاعات را به‌ این منظور در اختیار بستگان یا دوستانشان قرار نمی‌دهند.

23.هرگونه مشارکت و همکاری تعهدآور با سازمان‌های حوزه فعالیت خود (اعم از استخدام، همکاری پاره‌وقت، انجام پروژه‌های مشترک و ارائه مشاوره و غیره) از نظر روزنامه‌نگاران «روزنامه خبر» مورد پذیرش نیست. چرا که ‌این نوع وابستگی‌ها به سازمان‌هایی که تحت پوشش خبری ‌این نشریه قرار دارند، بدون شک دیدگاه‌ها و نظرات روزنامه‌نگاران را به مرور زمان تحت‌ تاثیر خود قرار می‌دهد و از بازده کاری آنان می‌کاهد.

24.روزنامه‌نگاران فعال در «روزنامه خبر» در مورد پذیرش هدایایی که از طرف اشخاص یا سازمان‌ها و نهادها ارائه می‌شود احتیاط می‌کنند. هر هدیه‌ای که ‌این شائبه را به وجود ‌آورد که در قبال آن انتظار همدلی به هنگام تهیه مطلب وجود دارد فورا پس داده می‌شود.

اگر به روزنامه‌نگاری مستقیما پیشنهاد همکاری در قبال دریافت هدیه ارائه شد، موضوع را به مدیران روزنامه اطلاع می‌دهد و چنین موضوعی ممکن است بنا به صلاحدید سردبیر به اطلاع خوانندگان برسد. در عین حال روزنامه‌نگاران فعال در «روزنامه خبر» هدایای ارزان‌قیمتی را که با «حسن نیت» ارائه می‌شود با احترام می‌پذیرند. هدایای گران‌تر را محترمانه باز می‌گردانند یا در اختیار روزنامه قرار می‌دهند تا به مصارف عمومی برسد. جوایز و هدایای بزرگداشت رسمی روزنامه‌نگاری از ‌این قاعده مستثنی است.

25.روزنامه‌نگاران فعال « روزنامه خبر» سفرهایی را که هزینه آن به عهده سازمان و نهاد خاصی است قبول نمی‌کنند مگر با اجازه روزنامه و در صورت مهم بودن اطلاعاتی که قرار است در سفر جمع‌آوری شود.

تبیین مواضع روزنامه خبر و سایت «خبرآنلاین» :

معرفی سایت خبرآنلاین – چگونه اصولگرایانی هستیم؟

معرفی سایت خبرآنلاین / با توجه به دوقطبی موجود ،‌ ما به اصولگرایان تعلق داریم و بدیهی است به اصول مشترک ، باورمند و ملتزمیم که به دلیل رعایت اختصار از شرح آن صرف نظر می شود . آن چه در زیر می آید ما را از سایر جریان ها بویژه جریان غیر اصولگرایی متمایز می سازد ؛ در عین حال با عنایت به گستردگی طیف اصولگرایی ، به برخی تفاوت برداشت های ما با سایر عزیزانی که در این طیف تعریف می شوند اشاره شده است:

1. اصول مشترک جبهه اصولگرایان اعتقاد و التزام به اسلام ، انقلاب ، نظام ، امام و رهبری است . هر جریان یا فردی که به این اصول واقعا معتقد و ملتزم باشد و قرائت او از این اصول براساس قرائت رهبری باشد ، اصولگراست ، هر چند درسایر مسائل دارای سلوک ، نظرات و سلیقه های متفاوتی باشد . به عبارت بهتر ، نقطه کانونی همه اصولگرایان ، بینش واحد است و تمایزات آنها فقط در روش و منش نمود می یابد.

2. پرده پوشی وکتمان انتقاد به همه دستگاه های کشور را ، حتی آنهایی که توسط اصولگرایان اداره می شوند روا نمی دانیم و تمجیدات بی مبنا را ‌مصداق تعصب جاهلی قلمداد می کنیم .

3. اتکای برخی سیاسیون به رسانه های فارسی زبان بیگانه علاوه برآن که نوعی توهین به رسانه های داخلی قلمداد می شود ،‌ مصداق حدیث خانواده را نزد غیربردن است . نباید فراموش کنیم اساس تاسیس رسانه های فارسی زبان توسط دولت های مخالف ایران ، فعالیت حرفه ای نیست و بنابراین یک عنصر هوشمند و دلسوز منافع ملی ، تحت هیچ شرایطی ، حتی بی مهری عامدانه ، بازیچه نمی شود و در این دام نمی افتد .

4. معتقدیم می توان با افراد و افکارمخالف بود و مرزبندی داشت ولی در عین حال آنان را محترم شمرد . ادبیات دور از ادب را نشانه صراحت یا انقلابی گری نمی دانیم .

5. بسنده کردن به افراد همجور را نوعی تعصب قبیله ای می شماریم که ضمنا کیان کشور را نیز به مخاطره افکند. بر همین منوال با خط کشی های سیاه و سفیدکه به رادیکالیسم دامن می زند موافق نیستیم . خود و هم مسلکان جناح متبوع را مصداق تام دیانت ، حقیقت ،‌ سلامت ، ولایت ، صداقت ، خدمتگزاری ،‌ انقلابی گری و حافظ ارزشها نمی دانیم تا به تبع آن هر کسی را که مثل ما فکر نمی کند جرثومه لاابالی گری ، فساد ، خیانت و بطلان بنامیم .

6. تقسیم بندی های کور و بدون مبنا سبب می شود کشور را از ظرفیت انسانی انقلاب محروم کنیم . به عبارت بهتر عدم استفاده از توانایی مدیرانی در درون خانواده بزرگ انقلاب که برای تربیت آنان ، هزینه شده است علاوه برآن که انسجام و همدلی را به تاخیر می اندازد و تخم کینه را می پروراند به پیشرفت کشور نیز آسیب می رساند و الگوی خوبی در مصرف نیروی انسانی نیست .

این سخن به معنای آن نیست که جناح مستقر ، مصادر کلیدی و راهبردی را در اختیار رقیب قرار دهد و یا سیاستگذاری های مهم به مدیرانی سپرده شود که با جریان غالب ، همسو نیستند و یا از ارزشهای محوری نظام کوتاه می آیند بلکه به معنای آن است که از تجربیات و مهارت های آنان در جایگاه های غیرحساس استفاده شود تا ضمنا با امید به طلوع دوباره به نشاط فضای اجتماعی و مدیریتی کشور مدد رساند نه آن که هرکس از مانیست ،

به طورکل از صفحه و صحنه مدیریتی کشور حذف شود . سیاست اصولی و راهبردی «جذب حداکثری ، دفع حداقلی » ضمنا به حفظ مدیران کشور در داخل نظام کمک می کند و مانع از «گریز از مرکز» می شود .

7. انتقاد درآموزه های دینی ، حق و بلکه وظیفه امت برحاکمان است و درجهان معاصر نیز از حقوق شهروندی قلمداد می شود . طبیعی است که انتقاد در رسانه ها جلوه بیشتری می یابد و از همین رو یکی از کارکردهای محوری رسانه ها ، ‌انتقاد دانسته می شود و لذا در قانون مطبوعات نیز به رسمیت شناخته شده است .

همه مدیران ، مطابق خطابه های معمولشان ، طرفدار نقدند ! اما بسیاری از آنان ، بلافاصله با قید «سازنده» هر نقدی را که به مذاقشان خوش نیاید مشمول انتقاد غیرسازنده یا مخرب می دانند . ازدیدگاه بسیاری از مدیران ،‌ نقد یعنی قربان صدقه رفتن در مطلع کلام و سپس بیان فهرست کامل محاسن فرد یا کار ، و احتیاطا” چند جمله کوتاه و البته غیرمهم در بیان کاستی ها ؛ آن هم موضوعاتی کاملا فرعی و پیش افتاده که پاسخ های «افکار عمومی راضی کن» از قبل در چنته منقود آماده باشد.
کم تحملی مدیران کشور نسبت به انتقاد- که متاسفانه برخاسته از فرهنگ عمومی ماست – به زیان کیان کشور است ، ضمن آن که مساوی دانستن هر انتقاد به یک فرد یا دستگاه را مساوی انتقاد به کلیت نظام دانستن ، بهانه ای برای فرار از لوازم مسئولیت پذیری است .

اگرچه انتقاد نباید توهین آمیز باشد اما گمان می رود گونه شناسی کشف شده توسط مدیران اجرایی و جعل صفت هایی چون سازنده ، منصفانه ومخرب – که در ادبیات سیاسی و رسانه ای کشورباب شده است- به منظور تعطیل کردن اساس انتقاد است.

نیت فرد منتقد ،‌ چندان نقشی در موضوعیت نقد و محتوای آن ندارد . به زعم ما نقد باید فنی ، مستدل و روشمند باشد و حتی اگر نیت صالحانه و خیرخواهانه نداشته باشد و با هدف تخریب نیز صورت بگیرد و یا راه حل ارائه نکند می تواند نقد نامیده شود ،

هر چند چنین نقدی بدون شک در اثربخشی بر فرد یا دستگاه ذیربط ، جا افتادگی اجتماعی و داوری عامه تاثیر منفی دارد . شرط اصلی نقد ، رعایت چارچوب های کارشناسی است نه نیت مستتردر آن . اما درهرصورت نقد نباید متضمن دروغ ، توهین، تحقیر و افترا باشد زیرا در آن صورت منطقا نقد نامیده نمی شود بلکه بترتیب دروغ ، ‌توهین ،‌ تحقیر و افتراست !

نمی توان نقدی را که متضمن بیان نقاط قوت فرد یا عمل نیست و صرفا کاستی ها را بیان می دارد نقد نادرست خواند ، هرچند که اخلاقا” بهتر است نقاط قوت نیز بیان شود . یادمان باشد بررسی صحت و سقم در وظایف منطق می گنجد و صدور حکم حسن و قبح در دایره اخلاق . لذا گفته می شود چنان نقدی ، درست است ولی ممکن است اخلاقی نباشد یا تهی از اثر شود .

نقد ، کفه ترازو نیست که بگوییم باید تساوی رعایت شودزیرا بحمدالله تریبون های رسمی هردستگاه به اندازه کافی زحمت تمجید را متقبل می شوند ! پس قرار نیست در هنگام نقد ، بحث مستوفایی درکمالات فــرد یا عمل مورد انتقاد داشته باشیم .

گزاره های قبل البته به معنای آن نیست که به خود اجازه می دهیم که نیت تخریبی بر نقدهای ما سایه بیفکند .

8. برخی اصول قانون اساسی جنبه رکن دارد . مقولاتی نظیر حاکمیت دینی ، ولایت فقیه ، رجوع به رأی مردم ، آزادی های مدنی ، حقوق شهروندی و عدالت گستری . این اصول ، روح حاکم بر انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را تشکیل می دهندو نقطه متمایز مردمسالاری دینی با دمکراسی لیبرال یا حکومت های خودکامه است . براین مبنا کسانی را که به نام اصلاح طلبی یا هر نام دیگر به اصول محوری قانون اساسی بی اعتنایند داخل نظام نمی دانیم و با آنان مرزبندی روشنی داریم .

9. ولایت فقیه ، یک ایده دینی و از اصول محوری قانون اساسی ماست که نه مثل برخی اصلاح طلبان ، ‌از روی اضطرار بلکه بدان باور داریم. علاوه بر این جنبه دینی و قانونی، عقل نیز با توجه به شرایط عمومی کشور و جو تخاصم بین المللی به وجود اصل و مصداق آن حکم می دهد . ما نه تنها به دلیل تصریح ولایت فقیه در قانون اساسی به آن التزام داریم بلکه به دلیل مفهوم ولایی آن که نشات گرفته از تفکر شیعی است به آن پایبندیم .

یکی از تفاوت های اصولگرایان با دیگر جریان های سیاسی در نگاه و تلقی آنان از رهبری است . اگر چه کسی که به حکم حکومتی گردن می نهد (‌حتی اگر آن را قبول نداشته باشد) مأجور است اما اصولگرایان ، اطاعت را به امری درونی تبدیل کرده اند و عنصر«قبول» را نیز به آن افزوده اند .

درست است که قائل نبودن شأن و اختیاری بیشتر ازآن چه که در قانون اساسی برای ولایت فقیه و رهبری درج شده است اندیشه ای انحرافی یا حرکتی ضد انقلابی محسوب نمی شود اما اصولگرایان ، نظر رهبری را ملاک می دانند و راهبردها ، سیاستها و مواضع خود را بر اساس آن تنظیم می کنند .

از دیدگاه اصولگرایان ، رهبری فقط یک رکن مهم در نظام دیوانی کشور و یا مقامی که مطابق قانون اساسی بر سه قوه نظارت دارد نیست بلکه جنبه ای معنوی و عاطفی نیز دارد و سمبل کشور، محور وحدت و فصل الخطاب منازعات است و از این رو یک نعمت محسوب می شود

که شکرانه آن ، همسویی و اطاعت است ، نه بهانه های ظاهرا” مستدل و حقوقی برای رفع تکلیف یا فرار از ولایت پذیری . در عین حال ، برخلاف افراد شعار زده اشعری مسلک ، بین سلیقه شخصی ، توصیه ، الزام و حکم حکومتی تفاوت قائلیم که هریک الزامات متفاوتی دارند .

10. اصل استقلال و تفکیک قوا ضرورتی جدی است که به قوام ملک می انجامد زیرا قدرت گرفتن انحصاری هر قوه ، زمینه ساز خودکامگی است . دولت قوی حق دارد از تمامی ظرفیت های قانونی خود استفاده کند و تمامی شئون اداری و اجرایی کشور را مطابق قانون اساسی در اختیار داشته باشد . مجلس مقتدر از ساز وکارهای

قانونی خود (‌قانونگذاری ، تصویب اسناد بالادستی ، بودجه سالانه ، سوال ، تحقیق و تفحص ، رای اعتماد ، استیضاح وزیران ، عدم کفایت رئیس جمهور ، دیوان محاسبات و عضویت در شوراهای فرا دستگاهی) استفاده می کند و در عین حال ، ‌همگان به داوری دستگاه قضا گردن می نهند .

با وجود قوه قضائیه مقتدر است که حاشیه های امنیت برای همه ،‌ بالسویه رنگ می بازد و هیچ عنصر صاحب قدرت یا مدیری جرات قانون شکنی ، ظلم به دیگران و فساد به خود نمی دهد و متقابلا بازار افشاگری های خطابه ای و خیابانی تعطیل می شود و کسی جرات نمی کند به دیگری اتهام بدون سند زند .

11. آئین نامه اخلاقی- حرفه ای خبرآنلاین قبلا و به صورت رسمی اعلام شده است [اینجا] ومواضع ده گانه بالا نیز به تدریج و حسب ضرورت تکمیل خواهد شد .

سرپرستان استانی خبر آنلاین

در این بخش از معرفی سایت خبرآنلاین ، سرپرستان استانی خبر آنلاین منتشر معرفی می شود :

معرفی سایت خبرآنلاین / سرپرست آذربایجان غربی : سینا پسران افشاریان

آذربایجان شرقی : اعضای اصلی

معرفی سایت خبرآنلاین / اردبیل : اعضای اصلی خبر آنلاین

اصفهان : اعضای اصلی خبر آنلاین

البرز : اعضای اصلی خبر آنلاین

ایلام : ااعضای اصلی خبر آنلاین

معرفی سایت خبرآنلاین / بوشهر : اعضای اصلی خبر آنلاین

تهران : اعضای اصلی خبر آنلاین

چهارمحال و بختیاری : اعضای اصلی خبر آنلاین

خراسان جنوبی : اعضای اصلی خبر آنلاین

خراسان رضوی : اعضای اصلی خبر آنلاین

خراسان شمالی : اعضای اصلی خبر آنلاین

خوزستان : اعضای اصلی خبر آنلاین

زنجان : اعضای اصلی خبر آنلاین

سمنان : اعضای اصلی خبر آنلاین

سیستان و بلوچستان : اعضای اصلی خبر آنلاین

فارس : اعضای اصلی خبر آنلاین

قزوین : اعضای اصلی خبر آنلاین

معرفی سایت خبرآنلاین / قم : اعضای اصلی خبر آنلاین

کردستان : اعضای اصلی خبر آنلاین

کرمان : اعضای اصلی خبر آنلاین

کرمانشاه : اعضای اصلی خبر آنلاین

کهگیلویه و بویراحمد : اعضای اصلی خبر آنلاین

گلستان : اعضای اصلی خبر آنلاین

معرفی سایت خبرآنلاین / سرپرست گیلان : مصطفی رفیعی

لرستان : اعضای اصلی خبر آنلاین

معرفی سایت خبرآنلاین / سرپرست مازندران : حسن شیرزاد

مرکزی : اعضای اصلی خبر آنلاین

هرمزگان : اعضای اصلی خبر آنلاین

همدان : اعضای اصلی خبر آنلاین

یزد : اعضای اصلی خبر آنلاین

نکته : درج عبارت ” اعضای اصلی خبر آنلاین ” به معنای این هست که وضعیت سرپرست استانی این بخش دقیق مشخص نمی باشد .

منبع : امار جمع اوری شده در این بخش براساس ویکی پیدا می باشد .

تماس با سایت خبر آنلاین :

نشانی: تهران – خیابان میرزای شیرازی – کوچه شهید عزیزاللهی – پلاک 15 کد پستی: ١۵٩۶٧١۶١١۵

در صورت تمایل جهت ارسال هر گونه خبر، پیشنهاد و یا انتقاد به خبرآنلاین از طریق پست الکترونیکی زیر اقدام فرمایید.

پست الکترونیک 1  : info [at] khabaronline.ir

پست الکترونیک 2 : advertise [at] khabaronline.ir

پست الکترونیک 3 : editorial [at] khabaronline.ir

شماره تماس و ایمیل گروه ها :

شماره تماس واحد سیاست : ۸۶۷۸۱۲۰۷

ایمیل واحد سیاست : polotics@khabaronline.ir

شماره تماس واحد اقتصاد : ۸۶۷۸۱۲۰۴

ایمیل واحد اقتصاد : economics@khabaronline.ir

شماره تماس واحد فرهنگ : ۸۶۷۸۱۲۱۳

ایمیل واحد فرهنگ : cultuer@khabaronline.ir

شماره تماس واحد جامعه : ۸۶۷۸۱۲۱۵

پست الکترونیک واحد جامعه : society@khabaronline.ir

شماره تماس واحد ورزش : ۸۶۷۸۱۲۰۸

پست الکترونیک واحد ورزش : sport@khabaronline.ir

شماره تماس واحد بین الملل : ۸۶۷۸۱۲۱۲

پست الکترونیک واحد بین الملل :world@khabaronline.ir

شماره تماس واحد آگهی ها : ۸۸٩٩۵۲٩۳

پست الکترونیک واحد آگهی ها : advertise@khabaronline.ir

امیدواریم از معرفی سایت خبرآنلاین در پی سی وب لذت کافی را برده باشید ، تا معرفی سایتی دیگر در پی سی وب برای شما بهترین ها را آرزومندیم  .


شرکت طراحی و توسعه پی سی وب ، نخستین ارائه دهنده خدمات معرفی سایت در ایران ، خالق و مبتکر معرفی سایت های مبتنی بر محتوا از شما جهت مشاهده سایت معرفی سایت معرفی شده در پی سی وب دعوت به عمل می آورد ، جهت مشاهده آرشیو معرفی سایت های  پی سی وب میتوانید به لینک ” ارشیو معرفی سایت های پی سی وب ” مراجعه فرمایید .

آیا میدانید باتوجه به این که معرفی سایت های پی سی وب مبتنی بر محتوای اختصاصی هستند در سئو سایت شما بسیار موثر هستند ؟

آیا می دانید لینک های خروجی از پی سی وب به سایت شما به دلیل اعتبار بالای دامنه پی سی وب و تعداد بالای ایندکس های پی سی وب در رتبه و رنکینگ سایت شما بسیار موثر هستند ؟

ایا می دانید شما میتوانید وب سایت خود را به صورت رایگان / غیر رایگان (ویژه) در پی سی وب معرفی نمایید ؟

تاکنون صدها وب سایت در پی سی وب معرفی شده اند ، پش شما هم سایت خود را در پی سی وب معرفی نمایید . جهت درج معرفی سایت در پی سی وب میتوانید به لینک ” ثبت معرفی سایت در پی سی وب ” مراجعه نمایید .

لینک کوتاه مطلب : https://www.p30web.org/?p=6046

دیدگاه کاربران :

 • جهت تبادل نظر و گفتگو درباره معرفی سایت خبرآنلاین : میتوانید به انجمن پشتیبانی پی سی وب مراجعه نمایید.
 • آدرس انجمن تخصصی پی سی وب : forum.p30web.org
 • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
 1. خبر آنلاین بهترین سایت خبری هست که من میشناسم .

  اما بعضی اوقات خبرهاش قدیمی هست . ولی در کل همه چیزش عالی

 2. خبر آنلاین واقعا یکی از بهترین سایت های خبری ایران هست .

  برخلاف برخی از سایت های خبری بی کیفیت ، همه اخبارش اختصاصی و بروز هست + شایعه سازی ندارد ، متاسفانه برخی از سایت های خبری برای جلب مخاطب هرکاری انجام میدهند ولی خوب من سال هاست که اخبارم رو از طریق این سایت به دست می اوم از هر نظر اوکی هست .

  یادم هست قبلا برام دنبال اخبار هر سایتی رو دنبال میکردم ، اما خوب متاسفانه به این نکته توجه نداشتم که بعضی از سایت های خبری اصلا معتیر نیستند ، نه تاییدیه ای دارند ، نه مجموعه معتبری دارند و نه …. همین موضوع بود که جالب بود در زمان فوت اقای مرتضی پاشایی چند ماه قبل از اون فوت ایشون چندین سایت خبری غیر معتبر من اعلام فوت ایشون رو دیدم .

  اما در صورتی که ایشون اون موقع در صحت و سلامت کامل بودند که همین موضوع باعث شد که چند ماه بعد که فوت کردند هیچ گی باورش نشه که فوت کردند .

  سر این موضوع به بعد من فقط تصمیم گرفتم از سایت های معتبر و مطئن اخبارم رو تهیه کنم . مثالی که در بالا زدم یک نمونه بودم

  از این موارد زیاد داشتم که دیدم در سایت خبری نامطئن خبر تعطیلی فردا مثلا اعلام شده که بعدا فهمیدم این خبر جعلی هست و معتبر نیست .

  به همین خاطر به دوستان پیشنهاد میکتم که حتما اخبارتون رو فقط از سایت های معتبر تهیه کنید .

  از این که چنین بستری رو فراهم کردید که کاربران بتوانند ازادانه حرف هاشون رو مطرح کنند ، متشکرم

  • سلام

   آقای مصطفی ابراهیم نیا از این که وقت تون رو در اختیار ما قرار داید و تجربیات خودتون رو در اختیار ما و کاربران ما قرار دادید متشکریم . خوشحالیم که افتخار این رو داریم که پذیرای نظرات شما باشیم

  • باسلام و درود خدمت شما کاربر گرامی :

   خوشحالیم که این معرفی سایت مورد توجه شما واقع شده است . از توجه و نظر شما متشکریم .گروه طراحی و برنامه نویسی پی سی وب ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سئو و بهنیه سازی