معرفی سایت نظم آران – معرفی وب سایت نظم آران در پی سی وب :

سلام دوستان در دومین معرفی سایت امروز قصد داریم به معرفی سایت نظم آران بپردازیم ، وب سایت نظم آران اولین و بزرگترین مرجع تخصصی هوش کسب و کار کلیک ویو در ایران می باشد ، در این معرفی نامه با ما همراه باشید تا گشت و گذاری در وب سایت نظم آران داشته باشیم :

معرفی سایت نظم آران در پی سی وب :

نام وب سایت به فارسی : نظم آران – نام وب سایت به لاتین : nazmaran

زبان سایت : فارسی  fa-p30web  و انگلیسی us-p30web – نوع وب سایت : پرتال

آدرس وب سایت : nazmaran.com نوع دامنه وب سایت : بین المللی

رده : کامپیوتر : هوش تجاری / خدمات اینترنتی / علمی و آموزشی – تاریخ تاسیس وب سایت : ۱۳۷۶

رتبه الکسا سایت : ۱,۰۷۴,۲۳۹ جهانی و ۳۸,۵۷۷ ایران – موقعیت بیشترین بازدید کننده گان وب سایت : ایران – fa-p30web

بیشترین و محبوب ترین کلمات جستجو شده : آران ، کلیک ویو ، وب سایت کلیک ویو ، نرم افزار کلیک ویو ، نظم آران

مشاهده وب سایت : جهت مشاهده وب سایت نظم آران اینجا کلیک کنید.

تماس با نظم آران – ارتباط با شرکت مهندسین مشاور نظم آران :

کشور : ایران – شهر : تهران – آدرس: تهران – خیابان قرنی – کوجه حقیقت طلب – پلاک ۹

تلفن تماس با شرکت مهندسین مشاور نظم آران : ۹۸۲۱۸۸۹۱۵۱۰۸+ (خط ویژه)

پست الکترونیک – ایمیل وب سایت شرکت مهندیسن نظم آران : info [at] nazmaranco.com

معرفی سایت نظم آران

درباره معرفی سایت نظم آران بیشتر بدانید :

در این بخش از معرفی سایت نظم آران قصد داریم شما را با این وب سایت بیشتر آشنا کنیم ، پس با ما همراه باشید :

شرکت مهندسین مشاور نظم آران با اخذ رتبه سه از شورای عالی انفورماتیک از سال ۱۳۷۶ تا کنون خدمات و محصولات خود را در زمینه های گوناگون از جمله مشاوره و ارائه راه حل های هوش کسب و کار کلیک ویو، هوش تجاری، ارزیابی عملکرد، داشبورد مدیریتی، داده کاوی و انبار داده ارائه کرده است . این شرکت با ارائه خدمات و راه حل ها با کیفیت ممتاز در  تحقق نیازهای مشتریان ، اعتماد و اطمینان آنان را کسب می نماید. در این راستا جهت بهبود مستمر کیفیت و افزایش  رضایت مشتریان، با ایجاد فضای مناسب در جهت همفکری و مشارکت همکاران در پیشبرد  اهداف ذیل گام برمی دارد.

اعتماد سازی و افزایش رضایت مشتریان از طریق افزایش کیفیت خدمات

حضور موثر در بازار و دستیابی به سهم قابل قبول از بازار

افزایش مستمر کیفیت در تولید محصولات و ارائه خدمات

بهره مندی از نیروهای انسانی متخصص و افزایش سطح آگاهی و دانش آنان و حفظ کرامت و ارزش های ایشان به عنوان سرمایه اصلی شرکت

اعتبار بخشی پروژه ها و محصولات از طریق برنامه ریزی، مدیریت و کاهش هزینه ها

بهره مندی از راه حل های نوین و تکنولوژی های جدید در ارائه خدمات به مشتریان

سهام این شرکت ۱۰۰% خصوصی است و پیشینه آن به سال ۱۳۷۱ بر می گردد که شرکت مهندسین مشاور نظم ایران ایجاد شد و در سال ۱۳۷۶ این شرکت را با هدف توسعه فعالیتها و راه حل های مبتنی بر نرم افزار در سیستمهای اطلاعاتی ایجاد نمود. این شرکت در حال حاضر مستقل از شرکت مادر فعالیت خود را ادامه می دهد و سهام آن متعلق به اشخاص شاغل در شرکت می باشد .

فعالیهای اصلی شرکت :

مشاوره و ارائه راه حل های توسعه هوش کسب و کار کلیک ویو و تحلیل داده ها

طراحی و ایجاد سیستم های نرم افزاری سفارش مشتری

معرفی سایت نظم آران – خدمات مدیریت عملکرد و توسعه فرآیند های کسب و کار

مهندسین مشاور فناوری ارتباطات و اطلاعات -عضو شورای عالی انفورماتیک ایران (سهامی خاص)

سال تاسیس شرکت : ۱۳۷۶ سهامی خاص

دارای مجوز شورای عالی انفورماتیک سازمان مدیریت و برنامه ریزی و رتبه در شرکت های داده ورزی

دارای مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

دارای پروانه تولید و بهره برداری نرم افزار از وزارت صنایع

چشم انداز، ماموریت و اهداف شرکت

معرفی سایت نظم آران – چشم انداز شرکت : (VISION)

• عبارت است از تبدیل شدن به یکی از شرکت های معتبر مشاوره و اجرا که با حضور مؤثر در بازار با استفاده از تخصص های داخل و تجربیات متخصصین سایر کشورها با ارائه خدمات حرفه ای در زمینه IT به مشتریان اقدام نماید .

• قصد داریم تا با ارائه کیفیت ممتاز در تحقق نیاز های مشتریان اعتماد و اطمینان آنها را کسب نماییم .

مأموریت: (MISSION)

مشاوره، طراحی، پیاده سازی و استقرار راه حل های مبتنی بر نرم افزارها و تکنولوژی اطلاعاتی در سازمان ها ، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی و ارائه خدمات در زمینه های IT با تمرکز بر نیاز مشتریان

اهداف شرکت (Goals) :
• اعتماد سازی مشتریان از طریق افزایش کیفیت خدمات

• حضور مؤثر در بازار و دستیابی به سهم قابل قبول از بازار

• معرفی سایت نظم آران – افزایش مستمر کیفیت در ارائه خدمات به مشتریان

• جذب و رشد نیروهای متخصص در شرکت از طریق آموزش و R&D

• اعتبار بخشی پروژه ها از طریق برنامه ریزی ، مدیریت و کاهش هزینه ها

• بهره مندی از تکنولوژی های نوین در ارائه خدمات به مشتریان

توضیحات به لاتین :

Consulting Engineers of nazmaran By taking out three of the High Council of Informatics From 1376 so far Services and products in the fields of consulting and Business Intelligence Development Solutions, QlikView, Business Intelligence, Staff Performance Evaluation, performance management, Dashboard And data mining and data warehousing has to offer.

خدمات شرکت نظم آران :

برخی از خدمات شرکت مهندسین مشاور نظم آران به شرح زیر می باشد :

» دوره های آموزشی :  دوره های آموزشی  این دوره آموزشی شامل دوره کاربردی “کارت امتیازی متوازن” با ترکیب مفاهیم کاربردی اجزای آن با هدف استقرار و پایش آن می باشد. هدف از ارائه این دوره آموزشی، خلاء وجود یک بسته آموزشی از مرحله مقدمات تا استقرار و پایش کارت امتیازی متوازن در سازمان ها و شرکت ها می باشد.

» انبار داده : هدف اصلی از ایجاد انبار داده ها، بکار گیری داده های تولید و ذخیره شده توسط سیستم های عملیاتی در انبار داده، و استفاده صحیح از آنها در فرآیند تصمیم گیری در سطوح استراتژیک است موضوع انبار داده ها علاوه بر اینکه داده های گذشته و حال سیستمهای عملیاتی را پوشش می دهد ناظر به آینده نیز می باشد

» طراحی فرآیندهای کسب و کار : اهمیت نقش فن‌آوری اطلاعات (IT) در باز تعریف فرآیندها بسیارمهم است. ولی چگونگی نگاه مدیران به نقش IT در فرآیندهای سازمان مهم تر است.

» هوش کسب و کار : شاخص های اندازه گیری عملکرد یکی از ابزار های پر کاربرد در BI است. طبقه بندی شاخص به لحاظ کاربرد در سطح مختلف مدیریتی سازمان استفاده می شود. در واقع معیار های اندازه گیری مالی و غیر مالی هستند که به منظور تعیین کیفیت اهداف و انعکاس عملکرد استراتژیک یک سازمان بکار برده می شوند. این خدمات بر بسترهای مختلف نظیر کلیک ویو و یا سایر راه حل ها قابل پیاده سازی می باشد.

» معماری سازمانی : شرکت مهندسین مشاور نظم آران  با بهره گیری از تجارب و بهترین کارکردهای صنعت فناوری اطلاعات در دنیا و کشور و با بهره گیری از چارچوب بومی شده “چارچوب گسترده معماری سازمانی (E2AF)” خدمات گسترده و منحصر به فردی را در این زمینه به سازمانهایی که در پی هم جهت سازی اهداف حرفه و فناوری اطلاعات در مجموعه و واحدهای ذی ربط خود هستند، ارائه میکنند.

» سیستم های سفارشی : محصولات نرم افزاری این شرکت حاصل تجربهء چندین ساله ای است که بنگاه های اقتصادی ، سازمان ها و شرکت ها از آن ها بهره مند شده اند. نتیجهء شناسایی نیازهای بروز مشتریان بر اساس تحقیق بازار و توسعه محصولات کاربردی برای مشتریان تولید و ارائه محصولات نرم افزاری برای مشتریان شده است.

محصولات شرکت نظم آران :

» نرم افزار هوش کسب و کار : مجموعه نرم افزار کاملی در زمینه هوش کسب و کار (BI ) و نرم افزار کلیک ویو است. سریع نصب می شود، یادگیری آن بسیار ساده است، به آسانی و به دور از پیچیدگیهای فنی ، قابل استفاده است.

» سیستم ارزیابی عملکرد سازمان : این سیستم با استفاده از مدل BSC کلیه شاخص های سازمان را با اهداف موجود در نقشه استراتژی سازمان در ۴ منظر رویکرد BSC (با قابلیت افزایش و تعریف منظر ها) مرتبط می نماید.

» نمایش جغرافیایی اطلاعات : سلماً بدست آوردن یک تصویر ساده، جامع و پر کاربرد از داده های استراتژیک یک سازمان امر بسیار مهمی میباشد. با استفاده از نقشه دسترسی به اطلاعات بسیار روشن و سریع خواهد بود. اضافه شدن بُعد جغرافیایی، بطوری که به راحتی توسط همگان قابل فهم باشد

» سیستم ارزیابی عملکرد کارکنان : هدف نهایی سیستم ارزیابی عملکرد کارکنان و مدیران در سازمان، بهبود و عملکرد سازمان می باشد. لذا تهیه شاخص های ارزیابی  کارکنان  از نتیجه جاری سازی برنامه ها و استراتژی کلان سازمان در سطوح لایه های عملیاتی و کارشناسی است.

» سامانه جمع آوری داده ها : این سیستم به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده که فرمهای ورود و جمع آوری اطلاعات بدون نیاز به برنامه نویسی تولید و با سطوح دسترسی مختلف در اختیار واحدها و شرکتهای مختلف قرار می گیرد

امیدواریم از معرفی سایت نظم آران در پی سی وب لذت برده باشید ، از این که تا این جا با ما بودید و ما را همراهی کردید سپاس گذاریم ، تا معرفی سایت دیگر برای شما بهترین ها را آرزومندیم. پی سی وب | بزرگترین مرجع معرفی سایت در ایران


تاکنون صدها وب سایت پارسی در پی سی وب معرفی شده است ، جای وب سایت شما خالیست !  ، هم اکنون وب سایت خود را به صورت کاملا رایگان در پی سی وب ، بزرگترین مرجع معرفی سایت معرفی نمایید ” جهت معرفی وب سایت خود در پی سی وب میتوانید به لینک ” درج معرفی سایت ” مراجعه نمایید.

همچنین اگر از دنبال کنندگان معرفی سایت ما هستید پیشنهاد میکنیم  از طریق لینک ” آرشیو سایت های معرفی شده ” از سایر سایت های معرفی شده در پی سی وب  نیز بازدید فرمایید . امیدواریم شاهد معرفی سایت شما در آین آرشیو باشیم …