معیارهای هاست با کیفیت چیست :

باسلام و درود خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی ، امروز قصد داریم به شما در خصوص (معیارهای هاست با کیفیت چیست) توضیح دهیم ، اگر مایل هستید در این خصوص بیشتر بدانید ، به شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی پیشنهاد میکنیم ، در ادامه این پست با ما همراه باشید ، که مطمئنا ادامه این پست برای شما بسیار جذاب و مفید خواهد بود .

معیارهای هاست با کیفیت چیست
زمانی که صحبت از هاست با کیفیت است چند موضوع مهم مطرح می شود. عواملی نظیر سرعت، پایداری، امنیت و سازگاری از مهمترین موارد موثر در تعیین و تشخیص کیفیت هاست است. در ادامه این عوامل را بصورت کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد و آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید آنها را مورد بررسی قرار داده و تصمیم گیری کنید.

عوامل تاثیرگذار در تعیین کیفیت هاست :

در ادامه موارد اصلی که شاخص های اصلی تعیین کیفیت هاست هستند مطرح می شود:

  • پایداری هاست ( آپتایم متوسط ماهانه )
  • سرعت دسترسی هاست
  • امنیت هاست
  • سازگاری هاست

پایداری هاست چیست؟

پایداری عبارتست از مقدار درصدی از در دسترس بودن هاست با تمامی سرویس های آن در بازه معمولا یکماهه. حداقل مقدار قابل قبول برای آپتایم 99 درصد است. پایداری 99 درصد به این معنی است که هاست در یکماه حدود 8 ساعت در دسترس نبوده است. البته می بایست توجه داشت که موضوع مهم میزان در دسترس بودن سایت است که هر قدر به صددرصد نزدیک باشد ایده آل تر است.

سرعت دسترسی هاست چیست؟

بالا بودن سرعت دسترسی سایت بسیار مهم است. قاعدتا سایت هر قدر سریعتر باز شود بهتر خواهد بود. باید توجه داشت که سرعت لود سایت به عوامل متعددی وابسته است که یکی از آنها سرعت دسترسی هاست است.

امنیت هاست چیست؟

امنیت هاست موضوعی دو جانبه بوده و به شرکت هاستینگ و کاربر وابسته است. تامین امنیت هاست توسط شرکت هاستینگ میبایست بصورت ایده آلی تامین شده باشد. این موضوع با عواملی نظیر بهره گیری از زیرساخت و شبکه امن، استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری، استفاده از سیستم های نظارتی و آنتی ویروس، کانفیگ حرفه ای برای تامین امنیت قابل تامین است.

سازگاری هاست چیست؟

معمولا سایت ها از سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند. بسیار مهم است که هاست مورد استفاده از سیستم مدیریت محتوا بصورت کامل پشتیبانی کرده و کاملا با آن سازگار باشد.

بهترین شرکت هاستینگ ایران

بدون شک میزبان فا ، باکیفیت ترین و بهترین هاست ایران را ارائه می کند. پایداری تضمینی هاست در میزبان فا حداقل 99.99 درصد می باشد که بالاترین مقدار ممکن است. همچنین میزبان فا پرسرعت ترین هاست در بین هاستینگ های داخل کشور را ارائه می کند. برای امنیت نیز میزبان فا از بهترین راهکارها برای تامین امنیت بهره می گیرد. برای سازگازی نیز سیستم های وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، دروپال و اپن کارت با نهایت سازگاری میزبانی می شوند. برای خرید هاست از میزبان فا می توانید بر روی لینک زیر کلیک کرده و سرویس مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید هاست از میزبان فا