طراحی قالب آپلود سنتر – طراحی قالب Upload center :

باسلام با معرفی یکی دیگر از خدمات پی سی وب ، بزرگترین مرجع پشتیبانی سایت در ایران در خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی هستیم ، همان طور که احتمالا اطلاع دارید ، یکی از خدمات اصلی پی سی وب طراحی انواع قالب های اختصاصی ، نیمه اختصاصی و… می باشد که در این پست هم قصد داریم به خدمات طراحی قالب آپلود سنتر پی سی وب بپردازیم ، پس با ما همراه باشید :

طراحی قالب آپلود سنتر - طراحی انواع قالب های اپلود سنتر

طراحی قالب آپلود سنتر پی سی وب :

شاید بهتر باشد قبل از این که به معرفی خدمات طراحی قالب اپلود سنتر پی سی وب بپردازیم نظر شما را به برخی از امار ها جالب جلب نماییم :

– پی سی وب نخستین مرجع رسمی پشتیبانی اسکریپت های اپلودسنتر ( کلیجا ، کلیفا ، میهالیسم و… ) در ایران می باشد

– تاکنون در مجموعه پی سی وب بیش از ۵۰۰ وب سایت اپلود سنتر راه اندازی شده است که در بین آنها بزرگترین مراجع اپلود سنتر ایران نیز حضور دارند .

– پی سی وب مفتخر است هم اکنون طراح قالب و پشتیبان بزرگترین اپلود سنتر های ایران می باشد .

– تاکنون در پی سی وب صدها قالب برای انواع سیستم های آپلود سنتر طراحی و پیاده سازی شده است و…

خدمات طراحی قالب آپلود سنتر پی سی وب :

– طراحی ، ویرایش و تبدیل قالب های آپلود سنتر (میهالیسم ، کلیجا ، کلیفا و… )

– – خدمات طراحی قالب کلیجا :

اگر مایل هستید در رابطه با اسکریپت آپلود سنتر کلیجا یا کلیفا بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم مقاله ” کلیجا چیست ؟ – کلیفا چیست؟ ” را در پی سی وب مشاهده و بررسی نمایید .

– – – طراحی psd قالب کلیجا – طراحی پی اس دی قالب کلیجا

– – – طراحی قالب اختصاصی کلیجا – Kleeja – ساخت قالب کلیجا

– – – ویرایش و شخصی سازی قالب های کلیجا – kleja فارسی

– – – تبدیل انواع قالب های شما به کلیجا شامل :

+ تبدیل قالب وردپرس به کلیجا : ما میتوانیم قالب های وردپرسی شما را به کلیجا تبدیل کنیم، یا طراحی قالب وردپرس شما را به کلیجا تبدیل کنیم .

+ تبدیل قالب ویبولتین به کلیجا : ما میتوانیم قالب های ویبولتین شما را به کلیجا تبدیل کنیم ، یا طراحی قالب ویبولتین شما را به کلیجا تبدیل کنیم .

+ تبدیل قالب html به کلیجا : ما میتوانیم قالب های html شما را به کلیجا تبدیل کنیم .

+ تبدیل psd به کلیجا : ما میتوانیم انواع پی اس دی – psd های شما را به کلیجا تبدیل و کدنویسی کنیم .

+ تبدیل قالب سایر CMS ها به کلیجا : فرقی نمیکنه از چه قالب و چه نوع CMS استفاده میکنیم ، ما هر قالبی را میتوانیم به کلیجا تبدیل کنیم .

– – – سئو و بهینه سازی قالب کلیحا : اگر سایت و یا قالب کلیجایی دارید که مایل هستید سئو و بهینه سازی ان انجام شود ما میتوانید قالب و یا سایت کلیجایی شما را سئو و بهینه سازی کنیم ، همچنین در این خصوص میتوانید خدمات سئو سایت پی سی وب را نیز مشاهده و بررسی نمایید

– – –  بروز رسانی قالب شما ، اگر از نسخه قدیمی کلیجا استفاده میکنید و هم اکنون مایل هستید به نسخه جدید کلیجا اپگرید نمایید ، اما قالب شما متناسب با نسخه جدید کلیجا نمی باشد ، ما میتوانیم خدمات بروز رسانی قالب را نیز به شما ارائه دهیم و….

– – خدمات طراحی قالب میهالیسم :

– – –  طراحی پی اس دی قالب میهالیسم فارسی – طراحی psd قالب mihalism

– – – طراحی قالب اختصاصی میهالیسم – ساخت و تولید انواع قالب های میهالیسم

– – – ویرایش و شخصی سازی انواع قالب های میهالیسم

– – – تبدیل انواع قالب های شما به میهالیسم شامل :

+ تبدیل قالب وردپرس و جوملا به میهالیسم : ما میتوانیم قالب های وردپرسی شما ، قالب های جوملایی ، دروپالی و… شما را به میهالیسم تبدیل کنیم، یا طراحی قالب وردپرس شما را به میهالیسم تبدیل کنیم .

+ تبدیل قالب vbulletin – ویبولتین به میهالیسم : اگر شما قالب ویبولتین ، پوسته ویبولتین ، یا قالب هر انجمن سازی را دارید ما میتوانیم آن را برای شما به میهالیسم تبدیل کنیم ،  یا طراحی قالب ویبولتین شما را به کلیجا تبدیل کنیم .

همچنین در صورتی که مایل هستید در رابطه با اسکریپت انجمن ساز ویبولتین هم اطلاعات بیشتر را کسب نمایید پیشنهاد ما به شما این هست که حتما مقاله ” vbulletin چیست ؟ ” را در پی سی وب مطالعه و بررسی نمایید .

+ تبدیل قالب html به میهالیسم : ما میتوانیم قالب های html شما را به میهالیسم تبدیل کنیم . اگر شما قالب اچ تی ام الی دارید که مایل تبدیل به میهالیسم شود ما میتوانیم قالب اچ تی ام ال شما را به میهالیسم تبدیل کنیم

+ تبدیل psd به میهالیسم : ما میتوانیم انواع پی اس دی – psd های شما را به میهالیسم تبدیل و کدنویسی کنیم .

+ تبدیل قالب سایر CMS ها به میهالیسم : فرقی نمیکنه از چه قالب و چه نوع CMS استفاده میکنیم ، ما هر قالبی را میتوانیم به میهالیسم تبدیل کنیم .

– – – سئو و بهینه سازی قالب میهالیسم : اگر سایت و یا قالب کلیجایی دارید که مایل هستید سئو و بهینه سازی ان انجام شود ما میتوانید قالب و یا سایت میهالیسمی شما را سئو و بهینه سازی کنیم ، همچنین در این خصوص میتوانید خدمات سئو سایت پی سی وب را نیز مشاهده و بررسی نمایید .

و صدها خدمات طراحی دیگر ، در خصوص طراحی ، ویرایش ، شخصی سازی ، بازسازی و هر خدماتی که در خصوص طراحی میهالیسم باشد در پی سی وب انجام میشود و شما اگر نیاز به این خدمات دارید میتوانید باما تماس بگیرید، با بهترین کیفیت برای شما انجام خواهیم داد .

نمونه کار های طراحی قالب آپلود سنتر :

همان طور که پیش تر هم به آن اشاره کردیم تا کنون صد ها قالب اختصاصی توسط پی سی وب کدنویسی و پیاده سازی شده است که شما میتوانید برخی از نمونه کار های طراحی قالب آپلود سنتر پی سی وب را از طریق لینک های زیر مشاهده نمایید :

آرشیو نمونه کار های طراحی قالب آپلود سنتر : برای مشاهده نمونه کار های طراحی قالب اپلود سنتر اینجا کلیک کنید .

جدیدترین نمونه کار های طراحی شده پی سی وب را نیز میتوانید از طریق لینک های زیر مشاهده بفرمایید :

– نمونه کار ۱ : طراحی قالب آپلود سنتر فارس روید

– نمونه کار ۲ : طراجی قالب آپلود سنتر بابا آپلود

جهت مشاهده نمونه کار های بیشتر از طریق ” تماس با ما ” با ما در ارتباط باشید .

تعرفه های طراحی قالب آپلودسنتر :

تعرفه طراحی سایت آپلود سنتر ، تعرفه طراحی قالب آپلود سنتر ، تعرفه راه اندازی آپلود سنتر و… همه توافقی می باشند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی زیر با پی سی وب در ارتباط باشید .

ارتباط با پی سی وب :

شماره تماس : ۰۲۱۶۶۸۷۰۲۸۳

ارسال تیک و درخواست پشتیبانی : ارسال تیکت جهت تماس با پی سی وب

همچنین امکان مراجعه حضوری نیز برای ارائه خدمات وجود دارد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی میتوانید با شماره تماس ۰۲۱۶۶۸۷۰۲۸۳ تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است مراجعه حضوری تنها با وقت قبلی امکان پذیر می باشد .