معرفی هاستینگ های ایرانی + رونمایی از سرویس وبگردی پی سی وب :

رونمایی از سرویس وبگردی پی سی وب

معرفی هاستینگ های ایرانی + رونمایی از سرویس وبگردی پی سی وب :

باسلام / امروز قصد داریم به شما سرویس جدیدی از معرفی سایت را خدمات شما کاربران گرامی معرفی کنیم ، البته شاید بهتر باشد بدانید که چی شد ، که تصمیم گرفتیم این سرویس را راه اندازی کنیم .

همواره معرفی سایت به دیگران و تبلیغات وب سایت یکی از اصلی ترین دقدقه های مدیران وب سایت هاست که از زمان تولد وب سایت شروع میشود و هرگز پایانی ندارد ….

ما با اطلاع از این دقدقه های مدیران در شش ماه پیش در چنین روزی تصمیم گرفتیم برای حمایت از وب مستران سرویسی را تحت عنوان ” معرفی سایت ” راه اندازی کنیم ، اما نه به صورت که پیش تر وجود داشت بلکه به صورتی متفاوت تر ، که هر روز نیز به امکانات این سرویس می فزاییم تا برای وبمستران و کاربران جذاب تر باشد

در صورتی که تمایل داشتید با این سرویس بیشتر آشنا شوید پیشنهاد میکنیم پست ” معرفی سایت ” را در پی سی وب مشاهده بفرمایید .

اما امروز قصد داریم در این پست سرویس جذاب دیگری از معرفی سایت را به شما معرفی کنیم :

این سرویس وبگردی نام دارد ، برعکس سرویس معرفی سایت که کاربران درخواست معرفی سایتشون رو برای ما ارسال میکردند در این سرویس ما خودمان به سراغ وب سایت ها میرویم و با کسب اجازه از مدیران وب سایت ها – وب سایت های آنها را در پی سی وب معرفی میکنیم

که در این سرویس علاوه بر دقدقه های وب مستران قصد داریم کمی به دقدقه های کاربران نیز در حوزه های مختلف بپردازیم : که یکی از دقدقه های اصلی کاربران و وب مستران در حوزه انتخاب سرویس میزبانی می باشد که ما به عنوان اولین موضوع وبگردی مون قصد داریم مدتی روی این موضوع در خدمت کاربران باشیم و به معرفی سرویس دهنده گان میزبانی وب بپردازیم :

در نهایت آرشیو وب سایت های معرفی شده در ” معرفی سایت هاستینگ ” برای عموم کاربران در دسترس خواهد بود . امیدواریم بتوانیم با این سرویس نیز خدمتی هر چند کوچک به وبمستران کشورمان کرده باشیم .

نکته مهم : این سرویس به صورت رایگان باقی خواهد ماند ، اما برای ارائه خدمات بهتر در این زمینه واقعا به کمک و حمایت کاربران احتیاج داریم . که اگر حمایت ها و کمک های کاربران نبود تا به اینجا هرگز به وضعیتی که در حال حاظر هستیم نمی رسیدیم و تشکر میکنیم از تمامی کسانی که تا کنون ما را همراهی کردند .

تیمی که در حال حاظر برای معرفی سایت ها داریم یک تیم متشکل از وب مستران و مدیران وب سایت ها است که در معرفی وب سایت ها به ما کمک میکنند ، اما برای گسترش این تیم نیاز به کمک دوستان بیشتری داریم به همین جهت از تمامی دوستان و کاربرانی که به هر صورتی میتوانند با مجموعه ما همکاری نمایند دعوت به همکاری می نماییم ،

برای دوستانی که با ما همکاری می نمایند امتیازاتی در نظر گرفته خواهد شد که بتوانیم ضرره ای از زحماتشان را جبران نماییم .

خوشحال میشویم در صورتی که نظری یا پیشنهادی در رابطه با این طرح دارید مطرح بفرمایید و خوشحال تر میشویم اگر انتقادی از خدمات دارید برای بهبود خدمات مطرح بفرمایید

پیشنهادات ، انتقادات و نظرات خود را میتوانید در انجمن تخصصی پی سی وب مطرح بفرمایید
از وقتی که برای مطالعه این پست گذاشته اید صمیمانه سپاس گذاریم

تیم معرفی سایت پی سی وب