موضوع : بک لینک و یا رپورتاژ آگهی چیست ؟ :بک لینک ها یکی از مهمترین عامل پیشرفت شما در موتور جستجوی گوگل میباشند . شما با داشتن بک لینک های قوی و مناسب میتوانید به صفحات اول گوگل دست یابید یادتان باشد که شما هر بک لینکی که برای وبسایت خود خریداری مینمایید یک امتیاز نسبت به دیگر رقبای خود دریافت میکنید که باعث افزایش رتبه وبسایت شما میشود .

بک لینک و یا رپورتاژ آگهی چیست ؟

در واقع بک لینک ها به دو صورت قابل دریافت هستند که ما در این مقاله به شما یاد خواهیم داد که چگونه میتوانید بک لینک های خوب و با کیفیت برای وبسایت خود تهیه نمایید . پس با ما همراه باشید .

انواع روش های دریافت بک لینک

  1. ساخت بک لینک (در فروم ها و وبلاگ ها و …)
  2. خرید بک لینک با کیفیت (از وبسایت های معتبر)

حال این دو روش را به شما توصیح خواهیم داد .

ساخت بک لینک با کیفیت :

شما میتوانید به راحتی در وبسایت های مرتبط با سطح کاری خود لینک سازی کنید در بیشتر وبسایت ها میتوان از طریق کامنت بک لینک طبیعی دریافت نمود که بیشتر این نوع بک لینک ها بصورت نو فالو هستند و هچنین به شما پیشنهاد میکنیم که اگر از این روش استفاده میکنید بهتر است کم کم شروع به ساخت بک لینک کنید زیرا ممکن است سایت شما نزد گوگل اسپم به شمار بیاید .

نوع دیگر ساخت بک لینک در فروم ها میباشد که شما با فعالیت نمودن در فروم های گوناگون و دارای رتبه خوب میتوانید لینک های خوبی دریافت نمایید که در این روش هم به شما توصیه میکنیم عجول نباشید به فرض مثال هفته ای 2 الی 3 لینک برای وبسایت خود ثبت کنید .

خرید بک لینک

یکی دیگر از روش های لینک سازی خریدن بک لینک میباشد که شما با پول دادن به وبسایت های مورد نظر خود میتوانید لینک خریداری کنید که اقلب بصورت ماهیانه میباشند و میبایست هرچند ماه به چند ماه آن را تمدید کنید .

از روش های دیگر دریافت لینک خرید رپورتاژ آگهی میباشد که شما با یکبار هزینه قادر خواهید بود لینک خود را بصورت دائم در وبسایت مورد نظر درج نمایید و نیازی نیست که آن را تمدید نمایید . ریپورتاژ آگهی نوعی تبلیغات متنی میباشد که بصورت مقاله در وبسایت تبلیغ گیرنده درج خواهد شد که در این مقاله چند لینک بصورت فالو وجود دارد که باعث افزایش رتبه وبسایت شما نزد گوگل خواهد شد .

اگر قصد خرید لینک برای وبسایت خود را دارید ما به شما رپورتاژ آگهی را پیشنهاد میکنیم زیرا این روش هزینه ای کمتر در بر خواهد گرفت و نیازی به تمدید دوباره نمیباشد ولی شما با خرید بک لینک یا (تبلیغات متنی) میبایست هر ماه آن را تمدید نمایید و از لحاظ هزینه ای بیشتر خواهد شد .

لازم به ذکر است که نتیجه خرید بک لینک توسط گوگل بعد از 30 الی 40 روز نمایان خواهد شد .

ولی اگر قصد دارید که در مدت کوتاهی در نتایج اول گوگل نمایان شوید :

ما به شما تبلیغات در گوگل ادوردز را پیشنهاد میکنیم :

که با استفاده از این روش میتوانید در زیر یک ساعت در صفحات اول گوگل نمایان شوید و برای وبسایت خود بازدید جذب کنید .

همچنین برای خرید بک لینک و رپورتاژ معتبر و خوب میتوانید از وبسایت تسمینو اقدام نمایید .

امیدواریم که از این مقاله لذت کافی را برده باشید.