کار در منزل ، فرصتی ویژه برای زنان : بعدملاقاتم بازنانی که باچالش بیکاری وافسردگی هرروز خودرا به اجبارشب میکردند ، زنانی که ازتوانایی واستعدادهای ذاتی خوددورشده بودند وجزکارهای روزانه خانه ونگهداری از بچه ها فعالیت دیگری نمیکردند تصمیم به راه اندازی این استارت آپ نمودم. در واقع این افراد میخواستند تا برای خود در منزل با توجه به استعدادی که دارند کسب و کاری را راه اندازی نمایند تا بتوانند هم وقت خود را پر کنند و هم به نوعی برای خانواده موثر باشند

کار در منزل ، فرصتی ویژه برای زنان

سایت کار در منزل در راستای حمایت ازبانوان ایرانی و تولیدکنندگان داخلی میباشد که این فرصت برای تمام کسانیست  که قادر نیستند درخارج ازمنزل فعالیت کنند

درباره کار در منزل بیشتر بدانید :

در این سایت دو دسته از افراد میتوانند آگهی خود را ارئه دهند

۱- کار فرمایان :  افرادی که به دنبال استخدام دیگران برای کار در خانه هستند

۲- کار جویان: افرادی که آماده به کار در منزل هستند و مایلند به دیگران اطلاع دهند خدماتی را در منزل میتوانند انجام میدهند.

موضوع کسب وکارهای خانگی دراکثر کشورهای پیشرفته مطرح شده است وهرلحظه تعداد آن رو به افزایش است . پیشرفت اقتصادی چشم گیر درجوامع پیشرفته متعلق به همین کسب و کارهای خانگی کوچک یا (SME) میباشد. پس چرا کشور ما ازاین امر مهم غافل باشد.

و همیشه این را به یاد داشته باشید که تمام کسانی که رشد اقتصادی چشم گیری و تجربه کردن  یک شبه و بصورت تصادفی به این موقعیت نرسیدن .

کسانی که بدون پشتوانه مالی باپشتکاروتکیه برتوانایی و استعدادهاشون تبدیل به یک تولیدکننده و سرمایه گذارومدیراقتصادی موفق شده اند.

واما چرا وقتی صحبت درباره کار در خانه و کسب درآمد از منزل، بسیار شیرین است؟ به نظر شما چرا افراد به کار در منزل علاقه نشان می دهند و کار کردن در خانه چه مزایایی دارد که باعث محبوبیت آن می شود؟

  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی مالی
  • صرفه جویی مالی به واسطه حذف هزینه خوراکیها
  • کاهش یک سری هزینه های جانبی
  • انعطاف پذیری بیشتر در کارها
  • استرس و نگرانی کمتر
  •  افزایش بهره وری
  • دوری از منفی نگری

اینها دلایل اصلی برای محبوبیت کاردرمنزل و البته منطقی بودن کار در خانه هستند. نکته جالب اینجاست که علیرغم کسر هزینه ها، درآمد می تواند افزایش یابد و با این حساب سود فردی که در منزل کار می کند نیز افزایش می یابد. و باز در کنار همه اینها، نباید فراموش کرد که یک کار در منزل یعنی کاری که وقتی خواب هستیم هم ادامه دارد و تولید درآمد می کند

امیدواریم ، مفید واقع شده باشد .