تغییر ساعات کاری پی سی وب

صفحه اصلی اخبار تغییر ساعات کاری پی سی وب

تغییر ساعات کاری پی سی وب

تاریخ انتشار : 8 سال پیش : 06 اکتبر 2016 بازدید : 7906نمایش

تغییر ساعات کاری پی سی وب – تغییر ساعات اداری پی سی وب :

باسلام و احترام ، خدمت کاربران گرامی پی سی وب

در راستای ارائه خدمات بهتر و فراهم سازی بستر هایی برای خدمات بهتر برای شما کاربران گرامی در طی یک ماه گذشته تحقیق و بررسی داشتیم. روی ساعات کاری پی سی وب در طی 2 سال گذشته و سال گذشته و 6 ماه گذشته و… که در چه ساعاتی بهترین پاسخ گویی رو داشتیم . و در چه ساعاتی پاسخ گویی نداشتیم ، در چه ساعاتی ضعیف بودیم و…

موارد و موضوعاتی که در این پست بررسی خواهیم کرد :

– ساعات کاری جدید پی سی سی وب

– دلیل تغییرات ساعات کاری پی سی وب

– ساعات کاری جدید واحد پشتیبانی و فروش تلفنی

– ساعات کاری جدید واحد پشتیبانی و فروش حضوری

– ساعات کاری جدید واحد پشتیبانی و فروش غیر حضوری

– ساعات کاری جدید پشتیبانی و فروش از طریق تیکتینگ

تغییر ساعات کاری پی سی وب

تغییر ساعات کاری پی سی وب – هدف امون از این کار سرویس دهی بهتر از طریق تماس تلفنی ، مراجعه حضوری و…بود . که طی اخرین جلسه ای که بین همکاران در یک ماه گذشته داشتیم . قرار براین شد که یک ماه زمان بگذاریم و چند موضوع رو بررسی کنیم :

1) در چه ساعاتی بهترین پاسخ گویی رو داشتیم در طول بازه زمانی x

2) در چه ساعاتی اصلا پاسخ گویی تلفنی نداشتیم . در طول بازه زمانی x

3) در چه ساعاتی پاسخ گویی تلفنی ضعیف بوده است . در طول بازه زمانی x

4) در چه ساعاتی بدترین پاسخ گویی تلفنی رو داشتیم . در طول بازه زمانی x

5) و…

بازه زمانی x : از ماه گذشته تا 2 سال گذشته بوده است .

این فقط مثلا بخش پاسخ گویی تلفنی بود ، در بخش مراجعه حضوری هم یک همچین کاری رو کردیم . بعد نتیجه همه این موارد رو باهم جمع کردیم و مقایسه کردیم . در نهایت یه جورایی خیلی ساده ازشون میانگین گرفتیم که بهترین ساعات کاری رو به دست بیاریم . که در نهایت هم موفق شدم تایم کاری جدیدی رو برای خدمات حضوری و تلفنی مشخص کنیم ، که از شنبه هفدهم مهرماه در پی سی و پیاده سازی خواهد شد .

تغییر ساعات کاری پی سی وب – کاهش ساعات کاری خدمات حضوری و تلفنی :

همان طور که در تصویر و توضیحات قبل هم اشاره کردیم . از هجدهم مهرماه ساعات کاری واحد خدمات حضوری و تلفنی پی سی وب برای ارائه خدمات بهتر به صورت ازمایشی مدتی کاهش داده خواهد شد . که در واقع تایم جدید از فرمول فوق به دست آمده است که حاصل بهترین زمان های پاسخ گویی تلفنی بوده است . تایمی که همکاران بیشترین انرزی رو دارند . تایمی که میتوانیم بهترین خدمات رو ارائه بدهیم . و یکی از مهم ترین مزیت های این ساعت کاری جدید این هست که وقفه در ارائه خدمات وجود ندارد .

ساعات کاری قبلی در واقع به این صورت بود که از 10 صبح الی 2 بعداظهر یک تایم کاری داشتیم ، و از 4 تا 6 نیز تایمی برای استراحت داشتیم . که در نهایت باز هم در این تایم همان طور که می بینید یک دو ساعت وقفه داشتیم که بعد از اون هم عملنا سرویس دهی مثل قبل نبود و کاهش کیفیت رو داشتیم که با ترکیب ساعات و حذف مدت زمان استراحت از زمان کاری اصلی و افزودن تایم استراحت به انتها موفق شدیم ، سیستم جدیدی رو برای تایم دهی معین کنیم .

افزایش ساعات کاری واحد پشتیبانی و فروش از طریق سامانه تیکتینگ پی سی وب :

به هیچ عنوان در کاهش زمان هدف ما کاهش ارائه خدمات نبود . و یکی از اهداف ما بلکه افزایش ارائه خدمات بود . طبق بررسی هایی که داشتیم در یک بازه زمانی یک ساعته برای پشتیبانی حضوری و تلفنی حداکثر ما قادر به ارائه خدمات به یک کاربر بودیم . اما در زمان مشابه از طریق خدمات غیر حضوری (تیکتینگ) ما قدر به ارائه سرویس به حداقل 3 کاربر هستیم .

دلیل این موضوع این هست که در خدمات حضوری زمان اتلاف وقت بالاست . اما در خدمات غیر حضوری ، اتلاف وقت نزدیک به صفر هست  همین موضوع باعث میشه مثلا در یک تایم یک ساعته در خدمات حضوری بتوانیم تنها به یک کاربر سرویس دهیم ، اما در خدمات غیر حضوری بتوانیم به حداقل 3 کاربر سرویس دهیم . که با افزایش ساعت کاری واحد پشتیبانی و فروش غیر حضوری از طریق سامانه تکتینگ یکی از اهداف ما این هست که کاربران رو به استفاده از سیستم های غیر حضوری تشویق کنیم . و فرهنگ استفاده از این سیستم ها رو افزایش دهیم .

پس اگر در مطاله این پست شما برایتان این سئوال پیش بیاد که ایا پی سی وب میخواهد ، سرویس دهی خودش رو کاهش بده ، در پاسخ همان طور که گفتم باید بگوییم خیر ، هدف کاهش نیست ، بلکه افزایش ارائه خدمات و بهبود کیفیت خدمات هست .

تغییر ساعات کاری پی سی وب – ساعات کاری جدید پی سی وب :

خوب در نهایت ساعات کاری جدید پی سی وب :

از شنبه الی چهارشنبه 10 صبح الی 4 بعداظهر خواهد بود .

روز های تعطیل و پنجشنبه و جمعه ها نیز پشتیبانی تلفنی و حضوری نخواهیم داشت .

این ساعت کاری فقط برای پشتیبانی تلفنی و حضوری می باشد و برای واحد تکتینگ ، ارائه خدمات از طریق این بخش به صورت همه روزه به صورت 24 ساعته می باشد . و شما میتوانید در تمامی روز های هفته و حتی ایام تعطیل از این طریق با ما در ارتباط باشید .

امیدواریم که این تغییرات مفید واقع شود . البته این بخشی از تغییرات این بخش هست و احتمالا برای ساعات غیر کاری به زودی سامانه ، ارائه خدمات اورژانسی راه اندازی خواهد شد . و در موارد ضروری که کاربران نیاز به خدمات تلفنی به صورت ضروری داشته باشند میتوانند با شماره های ضروری پی سی وب که به صورت خصوصی و با هماهنگی با کاربر اعلام میشود . میتوانند تماس ، حاصل فرمایند .

نکته مهم :

همواره شما میتوانید ساعات کاری و راه های ارتباطی ما را از طریق صفحه تماس باما ، مشاهده نمایید .

ممکن است این اطلاعیه (تغییر ساعات کاری پی سی وب) با توجه به مسائل جدید بروز رسانی شود .

باتشکر / واحد اطلاع رسانی پی سی وب

لینک کوتاه مطلب : https://www.p30web.org/?p=6844

دیدگاه کاربران :

  • جهت تبادل نظر و گفتگو درباره تغییر ساعات کاری پی سی وب : میتوانید به انجمن پشتیبانی پی سی وب مراجعه نمایید.
  • آدرس انجمن تخصصی پی سی وب : forum.p30web.org
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


گروه طراحی و برنامه نویسی پی سی وب ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سئو و بهنیه سازی