معرفی سایت گلهای فاطمیه

صفحه اصلی معرفی سایت اجتماعی معرفی سایت گلهای فاطمیه

معرفی سایت گلهای فاطمیه

تاریخ انتشار : 8 سال پیش : 11 ژوئن 2016 بازدید : 5706نمایش

معرفی سایت گلهای فاطمیه – معرفی سایت مجتمع آموزشی گلهای فاطمیه در پی سی وب :

باسلام ، با یک معرفی سایت دیگردر خدمت شما کاربران و بازدید کننده گرامی پی سی وب هستیم ، در دومین معرفی سایت ماه مبارک رمضان و صدو شصت و سومین معرفی سایت پی سی وب ، قصد داریم به سراغ معرفی سایت گلهای فاطمیه برویم ، و گشت و گذاری در وب سایت گلهای فاطمیه داشته باشیم ، گلهای فاطمیه نام وب سایت یک مجتمع آموزشی می باشد ، که باتوجه به خاص بودن موضوع معرفی سایت ، ما نیز سعی میکنیم خاص تر این سایت رو معرفی نماییم ، پس در ادامه همراه پی سی وب باشید :

معرفی سایت گلهای فاطمیه

معرفی سایت گلهای فاطمیه :

طبق روال همیشگی و استاندارد معرفی سایت پی سی وب در این بخش از معرفی سایت گلهای فاطمیه به معرفی کلی وب سایت گلهای فاطمیه خواهیم پرداخت تا شما پیش زمینه ای از این وب سایت داشته باشید ، ( این سایت چی هست ؟ ، کی هست ، کی اومده و از کجا اومده و… ) و در ادامه آن به صورت کاملتری این وب سایت را با هم دیگر بررسی و آنالیز خواهیم کرد :

معرفی سایت گلهای فاطمیهدرباره سایت گلهای فاطمیه بیشتر بدانید :
نام وب سایت به فارسی :مجتمع آموزشی گلهای فاطمیه - وب سایت گلهای فاطمیه
نام وب سایت به انگلیسی :golhayefatemiiyeh - golhayefatemiiyeh Educational Complex
توضیحات وب سایت : گل های فاطمیه|مهدکودک|پیش دبستانی|دبستان
رده موضوعی / رده خدماتی :خدمات اینترنتی / اجتماعی
نوع خدمات : خدمات این وب سایت برای عموم رایگان می باشد.
تاریخ تاسیس - افتتاح وب سایت : این وب سایت در سال 1393 شمسی و سال 2014 میلادی افتتاح شده است
محدودهٔ فعالیت :محدودهٔ جغرافیایی داخل ایران - تهران
موقعیت سرور میزبان :موقعیت سرور میزبان این سایت آلمان می باشد و در آلمال میزبانی میشود
آدرس سایت :golhayefatemiiyeh.com
صاحب امتیاز - والد :مدرسه گلهای فاطمیه
زبان اصلی وب سایت این وب سایت تک زبانه و فارسی می باشد .
وضعیت کنونی وب سایتدر حال حاظر این وب سایت در دسترس و فعال می باشد .
تاریخ ثبت آگهی :شنبه 22 خرداد 1395 - (۱۳۹۵/۰۳/22)
آخرین بروز رسانی : شنبه 22 خرداد 1395 - (۱۳۹۵/۰۳/22)
رتبه سایت از نظر پی سی وب :رتبه این وب سایت از نظر پی سی وب 4 از 10 می باشد .

درباره سایت گلهای فاطمیه بیشتر بدانید :

در این بخش از معرفی سایت گلهای فاطمیه قصد داریم شما را با این وب سایت بیشتر آشنا کنیم ، در قسمت قبلی این معرفه نامه (معرفی سایت گلهای فاطمیه) پیش زمینه هایی را برای آشنایی بیشتر شما با این وب سایت فراهم کردیم و در این بخش نیز قصد داریم زمینه هایی را برای آشنایی بیشتر شما با این وب سایت فراهم نماییم . پس در این بخش نیز با پی سی وب همراه باشید .

گلهای فاطمیه چیست ؟ گلهای فاطمیه نام وب سایت مدرسه و مجتمع آموزشی گلهای فاطمیه می باشد ، این وب سایت برای در واقع مدرسه گلهای فاطمیه می باشد و برای راحتی دانش آموزان ، والدین دانش آموزان ، دبیران و… این مدرسه طراحی شده است البته باتوجه به این که مطالب آن برای سایر دانش اموزان مدارس دیگر نیز مفید است میتواند برای عموم کاربران این وب سایت مفید واقع شود.

باتوجه به توسعه روز افزون وب پارسی در چند سال اخیر شاهد مدرن شدن مدارس نیز بوده ایم ، تا جایی که مثل این معرفی نامه مشاهده میکنید که مدارس دارای وب سایت هایی هستند ، باوجود این که وب سایت های مدارس هنوز کامل نیستند اما شروع به سمت وب برای مدارس و مدرنیزه شدن شروع بسیار خوب و امیدوار کننده ای هست برای حرکت در سمت مدرن شدن  ، طبق امارها در چند سال اینده کامپیوتر و وب جای دفتر و کتاب را خواهند گرفت .

کتاب های هوشمند جای کتاب های کاغذی را خواهند گرفت ، کتاب های کاغذیی که با هزینه های بالا تولید میشوند و در اختیار دانش آموزان قرار میگرد . عملنا تنها یک سال برای دانش اموزان مفید خواهند بود و بعد از آن به چرخه بازیافت خواهند رفت یا در کنج انباری و کمد ها قرار خواهند گرفت و خاک خواهند خورد در چند سال آینده این کتاب های کاغذی از چرخه اموزشی کشور خارج خواهند شد .

و به جای آنها کتاب های هوشمند روانه مدارس خواهند شد ، کتاب هایی که همیشه نو خواهند بود و هزینه کمتری خواهند داشت چه برای تولید کننده گان و چه برای مصرف کننده گان ، این کتاب ها یکبار تولید میشوند و همیشه قابلیت بروز رسانی را دارند ، و میلیون ها دانش آموز میتوانند به آسانی به آن دسترسی داشته باشد و…

کامپیوتر ها و تبلت ها نیز جای دفترها را خواهند گرفت ، دنیای جهانی به صورت دائم درحال پیشرفت هست ، این شیوه اموزشی مدرن جای شیوه سنتی حال حاظر کشور ما را خواهد گرفت و ما نیز دیر یا زود در مسیر پیشرفت جهانی قرار خواهیم گرفت …

در سال های 70 تا 80 این موضوع برای طراحان سایت و پشتیبانان سایت ها ، تنها یک آرزو بود ، اما در چند سال اخیر شاهد آن بوده ایم که این آرزو ها روز به روز در حال به واقعیت پیوستن هستند و امیدواریم شاهد پیشرفت هر چه بیشتر مدارس و دانشگاه های کشور باشیم . امیدواریم این مسائل نیز برایتان جذاب بوده باشد ، اما خوب بپردازیم به ادامه معرفی سایت ….

برخی از امکانات وب سایت گلهای فاطمیه :

شاید بد نباشه در این معرفی سایت اشاره ای نیز به امکانات این وب سایت داشته باشیم ، سایت گلهای فاطمیه دارای امکانات جالبی هست ، مثل گالری تصاویر که در آن رویداد های این مدارس به صورت تصویری ثبت میشه ، از مهم ترین رویداد های این گالری که به شخصه برایم خیلی جالب بود ، میتونم به جشن پایان سال ، نوروز 95 ، 22 بهمن و… اشاره کنم ، پیشنهاد میکنم حتما از این بخش سایت دیدن نمایید .

از دیگر امکانات سایت میتونیم به بخش : پروفایل مدیران و دبیران اشاره کنیم ، باوجود این که توضیحات کاملی در رابطه با اون در سایت موجود نبود ، اما ایده بسیار جالبی هست ، امیدواریم در آینده با تکمیل شدن اون اطلاعات بیشتری در اختیار کاربران قرار داده بشه …

این بخش تداعی گر دوران پر فراز و نشیب ثبت نام مدارس هست ، هیچ وقت نمیتوانیم به عنوان یک دانش آموز و یک دانش جو ثبت نام پر از دردسر و خاطرات ثبت نام مدرسه و دانشگاه را فراموش کنیم ، با وجود این که از این دوران خاطرات خیلی خوبی رو همراه داشته ایم اما مشکلات زیادی رو هم همراه داشته است ، متاسفانه یکی از بخش هایی که سال هاست بدون تغییر مانده است این مرحله است ، و هنوز بسیاری از مدارس و دانشگاه های کشور به شیوه سنتی ثبت نام دارند ، در صورتی که ثبت نام به صورت اینترنتی برای دانشگاه ها ، مدارس و دانشجویان و دانش اموزان بسیار ساده تر خواهد بود ، امیدواریم در سال های آینده این مسائل نیز به صورت مدرن شدن پیش بره و شاهد ثبت نام های اینترنتی در این خصوص باشیم .

امکانات جالبی دیگری هم این وب سایت دارد مثل : بخش اخبار ، هنر و مدرسه ، قرآن و مدرسه ، بخش سئوالات امتحانی و… دارد که پیشنهاد میکنیم با مراجعه به آدرس : golhayefatemiiyeh.com این موارد را بررسی نمایید .

رتبه و امتیازات وب سایت :

با وجود این که این بخش به تازگی به معرفی سایت های پی سی وب افزوده شده است ، اما با این حال در کامنت ها و بازخورد های کاربران شاهد استقبال بی نظیری از این بخش هستیم ! – در این بخش می پردازیم به رتبه و امتیازات معرفی سایت گلهای فاطمیه :

معیار های سایتنتایج بررسی های انجام شده - ( رتبه و امتیازات )
تعداد بازدید روزانه : 100 تا 300
تعداد بازدید صفحات:150 تا 400
ایندکس صفحات در گوگل :59
ایندکس صفحات در بینگ : کمتر از 59
ایندکس صفحات در یاهوکمتر از 59
امنیت وب سایت بدون ریسک
امتیاز سرعت لود وب سایت :
70 از 100
امتیاز سرویس میزبانی :
48 از 50
اعتبار دامنه (Authority) :
1 از 100
Page Authority – اعتبار صفحه :
1 از 100
لیست در فهرست (Dmoz):نه
فعالیت در شبکه‌های اجتماعی : ضعیف
وضعیت کلی وب سایت از نظر پی سی وب: متوسط
تاریخ ثبت نتایج : شنبه 22 خرداد 1395 - (۱۳۹۵/۰۳/22)
تاریخ آخرین بروز رسانی :شنبه 22 خرداد 1395 - (۱۳۹۵/۰۳/22)

امیدواریم از معرفی سایت گلهای فاطمیه در پی سی وب لذت کافی را برده باشید و برای شما مفید واقع شده باشد. تا معرفی سایتی دیگر شرکت طراحی سایت پی سی وب برای شما بهترین ها را آرزومند است ،


شرکت طراحی و توسعه پی سی وب ، نخستین ارائه دهنده خدمات معرفی سایت در ایران ، خالق و مبتکر معرفی سایت های مبتنی بر محتوا از شما جهت مشاهده سایت معرفی سایت معرفی شده در پی سی وب دعوت به عمل می آورد ، جهت مشاهده آرشیو معرفی سایت های  پی سی وب میتوانید به لینک ” ارشیو معرفی سایت های پی سی وب ” مراجعه فرمایید .

آیا میدانید باتوجه به این که معرفی سایت های پی سی وب مبتنی بر محتوای اختصاصی هستند در سئو سایت شما بسیار موثر هستند ؟

آیا می دانید لینک های خروجی از پی سی وب به سایت شما به دلیل اعتبار بالای دامنه پی سی وب و تعداد بالای ایندکس های پی سی وب در رتبه و رنکینگ سایت شما بسیار موثر هستند ؟

ایا می دانید شما میتوانید وب سایت خود را به صورت رایگان / غیر رایگان (ویژه) در پی سی وب معرفی نمایید ؟

تاکنون صدها وب سایت در پی سی وب معرفی شده اند ، پش شما هم سایت خود را در پی سی وب معرفی نمایید . جهت درج معرفی سایت در پی سی وب میتوانید به لینک ” ثبت معرفی سایت در پی سی وب ” مراجعه نمایید .

لینک کوتاه مطلب : https://www.p30web.org/?p=5885

دیدگاه کاربران :

  • جهت تبادل نظر و گفتگو درباره معرفی سایت گلهای فاطمیه : میتوانید به انجمن پشتیبانی پی سی وب مراجعه نمایید.
  • آدرس انجمن تخصصی پی سی وب : forum.p30web.org
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


گروه طراحی و برنامه نویسی پی سی وب ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سئو و بهنیه سازی