دریافت نماد اعتماد از ساماندهی – دریافت لوگو از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

باسلام / احتراما به اطلاع کاربران گرامی پی سی وب می رسانیم در راستای افزایش اعتماد سازی اینترنتی ، نماد اعتماد الکترونیک از ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی دریافت شد و در صفحه اصلی وب سایت پی سی وب قرار گرفت با کلیک بر روی آن میتوانید از صحت نماد اعتماد الکترونیک اخذ شده را بررسی نمایید :

دریافت نماد اعتماد از ساماندهی

دریافت نماد اعتماد از ساماندهی – پی سی وب :

نماد اعتماد ساماندهی به وب سایت های تایید شده توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال تعلق میگیرد ، ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی پس از تایید وب سایت ها لوگویی تاییدیه ای به وب سایت ها میدهد ، مرجع پشتیبانی سایت پی سی وب به عنوان نخستین مرجع کاملا قانونی پشتیبانی وب سایت در ایران جهت اعتماد سازی بیشر اقدام به دریافت لوگوی تاییدیه از ستاد ساماندهی کشور نموده است که میتوانید در کلیه صفحات پی سی وب آن را مشاهده نمایید .

همچنین جهت استعلام میتوانید به وب سایت samandehi.ir مراجعه نمایید و صحت لوگوی قرار داده شده را بررسی نمایید .

همچنین پی سی وب دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن نیز می باشد که در رابطه با این نماد نیز پیش تر در ” کسب نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن ” توضیحات لازم را در اختیار شما کاربران گرامی پی سی وب قرار داده بودیم .  در صورتی که مایل هستید در رابطه با نماد اعتماد الکترونیک بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم مقاله ” نماد اعتماد الکترونیکی چیست ؟ ” را در پی سی وب مشاهده بفرمایید .

به جرات میتوانیم اعلام کنیم ، که در عرصه پشتیبانی سایت و پشتیبانی محتوایی سایت جز اولین وب سایت هایی می باشیم که کلیه فعالیت هایمان قانونی و تایید شده می باشد ، به زودی سایر نماد ها و مجوز های پی سی وب را در صفحه ” مجوز ها ” قرار خواهیم داد .

بار دریافت نماد اعتماد از ساماندهی از این پس می توانید با اعتماد بیشتری از خدمات پی سی وب استفاده نمایید باتشکر / واحد اطلاع رسانی پی سی وب