پشتیبانی سایت مشهد

صفحه اصلی اخبار پشتیبانی سایت مشهد

پشتیبانی سایت مشهد

تاریخ انتشار : 8 سال پیش : 15 ژوئن 2016 بازدید : 4208نمایش

پشتیبانی سایت مشهد | پشتیبانی وب سایت در مشهد :

مشهد شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است ، این شهر یکی از شهر های مذهبی ایران است ، این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۲۸ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران بعد از تهران است. و دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران است. این شهر به واسطهٔ وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است.

پی سی وب بزرگترین ارائه دهنده خدمات خدمات پشتیبانی سایت در ایران با بیش از 10 سال سابقه درخشان و بیش از 8.000 نمونه کار پشتیبانی سایت در ایران  ، در راستای گسترش هرچه بیشتر خدمات خود در ایران ، خدمات خود را در مشهد مقدس نیز گسترش داده است و از این پس خدمات پشتیبانی سایت در مشهد نیز ارائه می گردد ، در ادامه با خدمات پشتیبانی سایت پی سی وب در مشاهد بیشتر آشنا خواهید شد .

پشتیبانی سایت مشهد

قبل از این که به معرفی خدمات پشتیبانی سایت مشهد ، یا خدمات پشتیبانی وب سایت در مشهد اشاره کنیم ، لازم میدانیم شما را با پشتیبانی سایت بیشتر آشنا کنیم بدین منظور شاید بهتر باشد ابتدا بدانید پشتیبانی سایت چیست ؟

پشتیبانی سایت یا پشتیبانی وب سایت چیست ؟

به طور کلی به کلیه خدماتی که یک وب سایت برای ماندگاری در وب نیاز داشته باشد ، پشتیبانی سایت گفته می شود ، این خدمات شامل : پشتیبانی فنی ( توسعه سایت ، نگهداری وب سایت ، ارتقا و نگه داری سایت ) ، پشتیبانی محتوایی ( تولید محتوا ، توسعه محتوایی ) ، پشتیبانی سئو ( بهینه سازی سرعت لود ، بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو ، بهینه سازی و افزایش رتبه سایت ) و… می باشد

اگر علاقه مند هستید که در رابطه با پشتیبانی سایت بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم مقاله ” پشتیبانی سایت چیست ؟ ” را در پی سی وب مشاهده و بررسی نمایید . امیدواریم که تا اینجای با خدمات پشتیبانی سایت ما بیشتر آشنا شده باشید ، در ادامه بعد از معرفی پی سی وب می پردازیم به معرفی سرویس های پشتیبانی سایت مشهد یا همان سرویس های پشتیبانی سایت پی سی وب در مشهد مقدس ، پس با ما همراه باشید

درباره شرکت پشتیبانی سایت پی سی وب بیشتر بدانید :

شاید برای شما مهم باشد که بدانید پی سی وب کیست ؟ ، شرکت اینترنتی پی سی وب نخستین ارائه خدمات پشتیبانی سایت و خالق ، مبتکر سرویس های پشتیبانی سایت در ایران است ، پیش از پی سی وب سرویسی به نام پشتیبانی وب سایت در ایران وجود نداشت ، در واقع پشتیبانی سایت در چند سال گذشته سرویسی خاموش در عرصه طراحی سایت بوده است .

پشتیبانی سایت نیازی هست که هر وب سایتی به آن نیاز دارد ، همان طور که یک محصولی مثل کامپیوتر به خدمات پشتیبانی نیاز دارد ، یک سایت نیز به پشتیبانی نیاز دارد ، که شرکت پی سی وب در سال 1388 فعالیت رسمی خود را در عرصه پشتیبانی وب سایت در جهت پاسخ به این نیاز آغاز نموده است ، و در چند سال اخیر نیز  با اطلاع رسانی عمومی سعی در اگاه سازی کاربران مبنی بر وجود چنین سرویس هایی داشته ایم ، شاید بهتر باشد کمی در رابطه با افتخارات مجموعه ما نیز بدانید :

– بیش از 5 سال است که پی سی وب در کلمات پشتیبانی سایت ، پشتیبانی وب سایت و… دارنده رتبه 1 گوگل است .

– بیش از 7 سال است که پی سی وب در حال فعالیت در این عرصه می باشد و تاکنون مفتخریم که پشتیبان بیش از 7.000 وب سایت فارسی وبیش از 2.000 وب سایت با سایر زبان های جهانی بوده ایم .

– پی سی وب نخستین دارنده مجوز رسمی پشتیبانی سایت در ایران است ، و تیم پشتیبانی سایت پی سی وب نخستین خانواده پشتیبان سایت در ایران تاکنون بوده است ، پی سی وب متشکل از 100 ها نیروی انسانی ایران با استعداد و حرفه ای است . و…

پشتیبانی سایت مشهد – خدمات پشتیبانی وب سایت در مشهد :

باتوجه به فراهم شدن امکانات برای ارائه خدمات در مشهد مقدس از این پس شما کاربران گرامی میتوانید از خدمات پشتیبانی ما در مشهد نیز به صورت حضوری و غیر حضوری استفاده بفرمایید ، خدمات و سرویس های ما در مشهد نیز مشابه خدمات ما در تهران خواهد بود ، البته با افتتاخ شعبه دوم پی سی وب در مشهد مقدس خدمات پی سی وب در مشهد کاملتر خواهد شد . و خدمات پشتیبانی ما در مشهد نیز همانند خدمات ما در تهران خواهد بود

پشتیبانی سایت در مشهد در حال حاظر به صورت های زیر امکان پذیر می باشد :

1) ارائه خدمات حضوری در مشهد ، در این حالت در حال حاظر از تهران به مشهد کارشناس ارسال خواهد شد ، لازم به ذکر است هزینه ارسال کارشناس به مشهد برعهده کار فرما خواهد بود ، و در اینده با افتتاح شعبه مشهد پی سی وب هزینه های ارسال کارشناس کمتر خواهد بود

همچنین شما میتوانید جهت دریافت خدمات حضوری به دفتر مرکزی ما نیز در تهران مراجعه نمایید ، ارائه خدمات حضوری در تهران شامل هزینه مشاوره نخواهد بود ، اما در ارسال کارشناس یکی از هرینه های جاری هزینه مشاوره کارشناس ما خواهد بود .

2) ارائه خدمات غیر حضوری در مشهد ، در این حالت شما میتوانید از طریق تماس تلفنی یا پرتال کاربران پی سی وب با کارشناسان ما در ارتباط باشید ، که در این حالت خدمات به صورت تماس تلفنی ، ایمیل و تیکت خواهد بود این سرویس نیز بدون هزینه مشاوره خواهد بود .

البته با توجه به مدرنیزه شدن خدمات برای دریافت خدمات پشتیبانی وب نیاز به مراجعه حضوری و خدمات حضوری نمی باشد ، چرا که امکان ارائه کلیه خدمات پشتیبانی سایت از دفتر پی سی وب نیز وجود دارد و عملنا شما با یک تماس تلفنی میتوانید درخواست های خود را به ما اعلام نمایید ، و از هزینه و نحوه انجام آن مطلع شوید

و بعد از اطلاع از تعرفه های پشتیبانی سایت ،  نحوه ارائه خدمات پشتیبانی سایت مثل مدت زمان و… میتوانید از طریق تیکت و ایمیل مشخصات وب سایت خود را برای ما ارسال نمایید تا ما کارمان را شروع نماییم ، بعد از انجام کار نیز از طریق تیکت و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد

به عنوان مثال در خدمات پشتیبانی سایت ، نوع پشتیبانی محتوایی نیاز به هیچ گونه خدمات حضوری نمی باشد و شما میتوانید ابتدا از طریق یکی از راه های ارتباطی پی سی وب که در صفحه تماس با ما وجود دارد . مثل تماس تلفنی با شماره : 02166870283 تماس بگیرید و درخواست های خود را با کارشناس ما مطرح نمایید .

بعد از تماس مدت زمان انجام ، هزینه انجام درخواست شما ، نحوه پرداخت هزینه و… به شما توضیح داده خواهد شد ، از ان جایی که تعرفه ها و سیاست های ما برپایه مشتری مداری می باشد ، به توافق خواهیم رسید ، بعد از توافق پیش نویس قرار داد که به صورت الکترونیک می باشد به شما نمایش داده خواهد شد ، (قرار داد های الکترونیک جایگزین قرار داد های کاغذی در وب و دنیای مجازی هستند ) ، بعد از توافق برای شروع هزینه را طبق شیوه پرداختی اعلام شده پرداخت خواهید نمود ، و کارشناسان ما کارشان را شروع خواهند کرد

پس از شروع به صورت مرتب گزارش انجام کار برای شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید به صورت مداوم از خدمات انجام شده مطلع شوید ، و در پایان نیز از طریق راه های ارتباطی شما ، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و اتمام کار ، گزارش کار را به شما ارائه خواهند نمود .

طبق تجربه باتوجه به مدرنیزه شدن خدمات و انلاین شدن خدمات همان طور که دیگر نیازی نیست برای خرید یک کالا به یک فروشگاه واقعی مراجعه کنید و میتوانید به صورت انلاین کالا های خود را سفارش و دریافت نمایید ، برای خدمات وب نیز به همان صورت هست و شما نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و طبق امار ها به دلیل به حداقل رسیدن زمان اتلاف وقت در خدمات غیر حضوری ، کیفیت و مدت زمان انجام خدمات غیر حضوری نسبت به خدمات حضوری بسیار بالاتر هست .

در نتیجه اگر شما به پشتیبانی سایت در مشهد ( پشتیبانی سایت مشهد ) نیاز دارید ، باتوجه به این که خدمات غیر حضوری طبق توضیحات فوق مزایای بیشتری دارد مثل : هزینه کمتر ، کیفیت بالاتر ، اتلاف وقت کمتر و سرعت بیشتر انجام کار ابتدا پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات غیر حضوری پی سی وب هست ، اما در صورتی که به هر دلیلی تمایل به خدمات حضوری دارید در مشهد نیز امکان ارائه خدمات پشتیبانی ( پشتیبانی سایت مشهد ) وجود دارد و شما میتوانید طبق توضیحات از خدمات ما استفاده نمایید .

امیدواریم که از معرفی این محصول ( پشتیبانی سایت مشهد ) پی سی وب نیز لذت کافی را برده باشید ، در صورتی که تمایل دارید از سایر خدمات پشتیبانی سایت ما در شهر های مختلف تهران مطلع شوید ، پیشنهاد میکنیم علاوه بر مشاهده و بررسی این سرویس ( پشتیبانی سایت مشهد ) از سایر سرویس های ما در شهر های دیگر ایران نیز از طریق لینک ” خدمات پشتیبانی سایت در کلیه شهر های ایران ” بازدید نمایید .

تماس با پشتیبانی سایت مشهد :

جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش پشتیبانی سایت مشهد میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید :

1) تماس تلفنی : 02166870283

2) ارسال تیکت – درخواست پشتیبانی : جهت ارسال تیکت و درخواست پشتیبانی در پی سی وب اینجا کلیک کنید .

باتشکر واحد اطلاع رسانی پی سی وب / تیم پشتیبانی پی سی وب

لینک کوتاه مطلب : https://www.p30web.org/?p=5954

دیدگاه کاربران :

  • جهت تبادل نظر و گفتگو درباره پشتیبانی سایت مشهد : میتوانید به انجمن پشتیبانی پی سی وب مراجعه نمایید.
  • آدرس انجمن تخصصی پی سی وب : forum.p30web.org
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.


گروه طراحی و برنامه نویسی پی سی وب ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سئو و بهنیه سازی